Şimdi Ara

Xbox One' dan Xbox One S' e oyunları kopyalama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xbox One kullanıyorum. Xbox One S aldığımda mevcut oyunlarımı S'e kopyalayabilir miyim?

Xbox One 500 GB + 1TB harici hardisk şeklinde kullanıyorum.

• Kullanabilirsin, kopyalamana da gerek yok. Oyunlar harici diskte dursun One S'e takıp oyunu direk açabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Kullanabilirsin, kopyalamana da gerek yok. Oyunlar harici diskte dursun One S'e takıp oyunu direk açabilirsin.

One + 1 TB disk. yani cihazın içindeki oyunları One S' e atmaktan bahsediyorum.
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    Tamam. Olur, kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Kullanabilirsin, kopyalamana da gerek yok. Oyunlar harici diskte dursun One S'e takıp oyunu direk açabilirsin.

Hdd yi tak oyunları kopyala veya taşı. Hdd yi one s e tak ister oyunları one s hafızasına at istersen atmadan hdd den oyna.
  • Anlamadım. Elimde Xbox one ve Xbox One S var. Xbox one daki oyunları Xbox One S e nasıl kopyalayabilirim? Xbox one'ın içini açıp hard diskini sökmekten bahsetmiyorsunuz değil mi? Elimdeki 1 TB hard disk zaten Xbox one formatlı ve için tamamen One oyunu ile dolu.
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    1tb hariciyi one s e takınca ondaki oyunları one s te görmen lazım orada sıkıntı yok arkadaşlar onu diyor. sen dahili deki oyunları diyosan da başka bir harici hdd bulup ona taşıyıp sonra o harici hdd dekileri one s dahili ye taşıyacaksın
  • Evet dahilideki oyunları diyorum. Peki dahilideki oyunları harici hard disk e nasıl kopyalayabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdd i taktığında sorar taşımak ister misin oyunları diye yoksa ayarlardan depolama dan halledersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.