Teğmen
01 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar

İnternetten aldığım SSD iyi performans vermiyor iade edeceğim. Ancak Windows kurdum. Şimdi biçimlendirip göndermeliyim. Windows kurmadan nasıl bicimlendirebildirim

2. Bir diskin yok

Merhaba Arkadaşlar,

bundan 6 yıl önce bu siteden tavsiyelerle aldığım bilgisayarımı emekli ediyorum.

https://forum.donanimhaber.com/sistem-onaylama-monitor--91912074#91912074

ancak o zaman aldığım ekran kartım 2 yıl önce emekli olunca gtx 1060 6gb ekran kartı aldım.

Yeni bir sistem toparlama kararı aldım. İntel işlemcili olmasını istediğim bu sisteme işlemci, anakart, ram, ssd, kasa,psu tavsiyelerinizi bekliyorum. Zaten yeterli ekran kartım var 1-2 yıl sonra onuda yenileriz.

fiyat aralığı olarak 8-10k TL düşünüyorum. almışken beni 5-6 sene götürmesini isterim. Kredi ile alacağım sistemi Vatan bil. alacağım. Desteklerinizi bekliyorum.

Merhaba Arkadaşlar

1 ay önce Win7'den 10'a geçiş yaptım ve yaptığım işlerden en pişman olduğum şeylerin başına yerleşti.

airties wireless usb adaptör 2315 kullanıyordum. Win7'de pek fazla sorunla karşılaşmadım ama 10'a geçince tam bir zulüm oldu. Hiçbir sebep yokken kulaklıktan donanım çıkarma sesi geliyor ve bir bakıyorum internet gitmiş 10-15 sn sonra hiçbir şey yapmadan tekrar donanım takma sesi geliyor ve internete bağlanıyor. Daha bu başlangıç. Şimdilerde ise internet bağlantım kesildiğinde donanım takma sesi gelmiyor bende usb adaptörü çekiyorum ve HATAYLA KARŞILAŞTI yeniden başlatılması gerekiyor :( mavi ekran hatası geliyor.

işlerim olmasa hemen 7 geçecemde işlerim var. Var mı çözüm arkadaşlar yada böyle defolu işletim sistemini sileyim mi?
Merhaba Arkadaşlar;

Samsung laptopuma 2 ekran daha bağlayarak toplamda 3 ekran kullanmak istiyorum. VGA ve HDMI girişleri mevcut. HDMI'dan VGA dönüştürücüsü var.

Sorun şu ben her ikisinide aynı anda çalıştıramıyorum. 2. aktif etmeye çalıştığım zaman bağlantı kese otomatik geliyor. Tahmini olarak ekran kartı ya da donanım yetmiyor anacak farklı bir çözümü olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. En son ekran çözünürlüğü resmi aşağıdaki gibidir.

Merhaba Arkadaşlar;

Win 7 ingilizce sürümünü kurdum sonra türkçe yaptım(update ile) Ancak bilgisayar açılırken ve kapanırken ingilizce. İngilizceyi silmeye çalıştım dil sistem dilidir hatası veriyor.

ne yapmalıyım arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar
3 yıl önce dh forum kullanıcılarıyla sistem toplamıştım
https://mobile.donanimhaber.com/sistem-onaylama-monitor--91912074#91963602

Konuya adresten ulaşabilirsiniz.

2 hafta önce oyun oynarken ekran çizgi çizgi oldu ve ekran karardı.
Hdmi çıkışı daha önceden bozulmuştu Dvi kullaniyordum. Simdi taktığımda ekranda sinyal yok uyarisini almiyorum yani sinyal geliyor ancak ekran karanlık

Yeni ekran kartı ile bu sorunu çözeceğime inanıyorum. Eski kartıda sli ile bağlayıp yeni alacağım kartı güçlendirmek istiyorum Gtx760 Msi marka ekran kartım var. Güç kaynağım 550 w diye hatırlıyorum.

Tavsiye ekran kartınız nedir yada farklı nasıl bir yol izlemeliyim

Bütçe 1500tl civarı
Merhaba arkadaşlar

Şu anda bir operatör şirketinin bayi ofisinde satış destek olarak çalışıyorum. Aynı zamanda eskişehirde istatistik okuyorum. Derslerimizde visual basic olduğundan yatkındım programlamaya. patronlardan birine söyledim bu durumu, oda bize şöyle bir program yapar mısın dedi. Programın amacı bayilerden toplanan evrakların tam olup olmadığını ve sisteme tam giriş yapılıp yapılmadığını anlamak. Bir nevi evrak takip sistemi. C# la istedikleri programı yazdım. Şu anda kullanıyorlar ve söylediklerine göre tam istedikleri şeymiş. Acaba bu programlamadan para kazana bilir miyim? Bir yazılım şirketine girebilir miyim?
Merhaba arkadaşlar

Bilgisayarda bir virüs var exe dosyalarını chromla açıyor dosyaları vlc playerla format atmaya çalıştım yükleme ekranında takılı kalıyor

ne yapmalıyım şimdi
Arkadaşlar Pc call of duty advanced warfare sahipleri beraber multi maçlar için steamden ekleyin beni Steam ID: ankserum

Link:steamcommunity.com/id/ankserum
arkadaşlar sistem kuruyordum ancak Xigmatek Asgard 382 Pure Black Edition 600W kasam var ve msı gtx 760 bir türlü tam otutturamıyorum. Şu an tam anlatamam ayrıca sabitlemek için vidalanacak yerde yok

Yardım edecek arkadaşlar bana özelden ulaşırsa sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 102
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.304 (Bu ay: 91)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.