Şimdi Ara

catalyst de tazeleme hızını ayarlayamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • strafer (2 mesaj) Resident (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> catalyst de tazeleme hızını ayarlayamıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2486 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bunu nereye yazsam tam karar veremedim ama şöyle bir problemim var.oyunlardaki tazeleme hızı sorununu biliyorsunuz.masaüstünde 85 hz kullanıyorum ama oyunlara girince tazeleme hızı 60 hz düşüyor ve gözlerimi çok rahatsız ediyor.eski catalyst de bu seçenek vardı.şimdi vista kullanıyorum ve catalyst in vista sürümünü yükledim ama artık öyle bir seçenek göremiyorum.bu problemi nasıl düzeltirim?

|
    |
  • Yarbay
    3843 Mesaj
    Atitray tools çekip kur. Orda "refresh lock" var. Onu açınca sürekli 85 e kilitlersin. Ayrıca catalyst control center da override refresh rate vardı ama işe yarıyor mu bilemem. Atitraay kesin çalışıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2486 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Atitray tools çekip kur. Orda "refresh lock" var. Onu açınca sürekli 85 e kilitlersin. Ayrıca catalyst control center da override refresh rate vardı ama işe yarıyor mu bilemem. Atitraay kesin çalışıyor.

teşekkürler.yükledim ancak mavi ekranla karşılaştım.sanırım bu vista bana ya lcd monitör aldıracak ya da gözlerim bozulacak.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.