Şimdi Ara

FORUMA GİREMİYORUM YARDIMCI OLUNUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, foruma giremediğim için arkadaşın şifresini ödünç aldım bu mesajı yazıp yardım bulabilmek için.

Mozilla, İ.E., OPERA, NETSCAPE ile denedim ama hiçbir tarayıcı ile 5gündür foruma giremiyorum. Eskiden tek tıklama ile girerken şimdi şu hata çıkıyor.

Sunucu bulunamadı

forum.donanimhaber.com konumundaki sunucu bulunamıyor.

Adreswww.sunucu.com yerine ww.sunucu.com gibi yanlış yazılmış olabilir.
    Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve İnternet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
    Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına İnternet'e erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

Çerezleri vs sildim ama bir türlü sorun çözülmedi, bana lütfen yardımcı olunuz. Ne yapmam lazım.

Not: şuanda işyerindeki arkadaşımın yanında onun hesabından bu mesajı yazıyorum, benim netbooktan girilmiyor şuanda foruma. Lütfen yardımcı olunuz.

• NİCK?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

NİCK?

benim nick syruse giremiyorum foruma, arkadaşımın hesabından onun yanında yazıyorum, sorun nick de mi ki
  • şimdi hesabıma giriş yaptım işyerindeki pc den ama evde giriş yapamıyorum, bu konuda yardımınız lazım arkadaşlar, ne yapmam lazım
  • giriş yaptıgın ad bölümüne email ini yaz şifrenide sıfırlayıp yenisini yaz
  • syruse niki şuan forumda gözüküyor başka yerde açık kalmış olmasın? yada ccleaner gibi bir programla temizlik yapın
    dipçik:adam mesaj atmış bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 27 Eylül 2011; 13:44:35 >
  • Google ile girme, direkwww.donanimhaber.com üzerinden foruma girmeyi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

giriş yaptıgın ad bölümüne email ini yaz şifrenide sıfırlayıp yenisini yaz

direk olarak şu hata çıkıyor, giriş vs çıkmıyor hocam

Sunucu bulunamadı

forum.donanimhaber.com konumundaki sunucu bulunamıyor.

Adreswww.sunucu.com yerine ww.sunucu.com gibi yanlış yazılmış olabilir.
    Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve İnternet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
    Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına İnternet'e erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

• akşam eve gittiğimde dediklerinizi yapacağım arkadaşlar teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

akşam eve gittiğimde dediklerinizi yapacağım arkadaşlar teşekkür ederim

2008 üyesisin bir yetkiliyle görüşmen gerektiğini biliyorsun umarım citi ile iletişime geç.

not:bu hatayı veren pc de başka arkadaşın giriş yapabiliyormu ? yapamıyorsa izinler ile ilgili yada firewall ile ilgili bir problem olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 27 Eylül 2011; 13:54:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

akşam eve gittiğimde dediklerinizi yapacağım arkadaşlar teşekkür ederim

2008 üyesisin bir yetkiliyle görüşmen gerektiğini biliyorsun umarım citi ile iletişime geç.

not:bu hatayı veren pc de başka arkadaşın giriş yapabiliyormu ? yapamıyorsa izinler ile ilgili yada firewall ile ilgili bir problem olabilir.

mail attım destek hattına ama yanıt gelmedi o yüzden burdan yazıyorum, biliyoruz tabiki neler yapılması gerektiğini ama başlık açmak zorunda kaldım.

netbooktan 5gündür giriş yapılamıyor sorun da bu, arkadaşımda giriş yapamadı
  • anlıyorum, forum için öneriler yeri var orası admin kaynıyor burakın msn adresini atıyorum sana pmden o daha çok yardımcı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.