Şimdi Ara

Savaş kapıda sanırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Halk TVde gördüm kuzey ırağa amerikan tankları gidiyor yardım için ben diyim 100 siz diyin 150 tank ucu bucağı yok tanker onların meşhur jipleri ne olucak bu işin sonu

edit video:https://www.youtube.com/watch?v=0BQfXBcBjNE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boragungoren -- 3 Ekim 2017; 22:38:31 >

• Savaş, ekonomik kriz, çok zor olacak gelecek yıllar. Bugün mersin limanı satılmış. Döviz rezervi de tüm müdahalelere rağmen sert biçimde düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Savaş, ekonomik kriz, çok zor olacak gelecek yıllar. Bugün mersin limanı satılmış. Döviz rezervi de tüm müdahalelere rağmen sert biçimde düşüyor.

Kime satmışlar hocam mersin limanını?
  • https://forum.donanimhaber.com/mersin-limani-da-satildi--129220447

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım çıkar ve hepimiz ölürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elle Lawliet

umarım çıkar ve hepimiz ölürüz

Video ekledim hocam konuya
  • Video fake olabilir böyle bir sevkiyattan önce bu zırhlı araçların Amerika'dan Irağa deniz yoluyla gönderilmiş olması lazım. Böyle bir durum olsaydı bunu bu videodan değil basından öğrenirdik diye düşünüyorum. Gerçekte olabilir tabi bilemem ama benim kanaatim video fake yani başka bir yerde çekilmiş.
  • yörü bolum harp çıksa da askere gitsek
  • şu kürdistanı bi kuramadılar gitti. aslında bu amerikanın hiç kafa çalışmıyo.şimdi bu adamlar büyük israil istiyo,ırak petrolünü istiyo,bu bölgeye hakim olmak istiyo dimi.. hah. diycekki türkleri amerikaya alıyorum isteyen gelsin kendine uygun iş baksın burda diycek. herkese yolluk 5000dolar ve green kart veriyorum diycek.tek şart gelince ücretsiz ingilizce kurslara katılacaksınız ve amerikada türkçe yasak diycek. millet hüloooooğğ herkes amerikaya gidecek. yani türkiyede taş çatlasa 10milyon kalacak alayı gidecek amerika giden 60milyonu orda asimile edecek. sonra boşalan türkiyeye 50milyon amerikalıyı yerleştirip türkiyede kalan 10milyonuda asimile edecek. hah alayımız amerikalı olcaz sonra sömürecek ülkeler arıycaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oulmes -- 3 Ekim 2017; 23:48:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu öngörüyü nasıl yaptınız? çok zor olmalı. amarigan başganı az önce aradı beni size plaket vereceklermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

https://forum.donanimhaber.com/mersin-limani-da-satildi--129220447

Limanlar yıllar önce satıldı hocam. Sadece limanlar değil memleketin kar getiren ne kadar kurumu varsa hepsi SATİLDİ.Yillar önce haber olmuştu özelleştirilecek bir şey kalmayınca özelleştirilme idaresi kapatıldı diye. Akp nin ovundugu yollar köprüler hep bu özelleştirmeler den gelen paralarla yapıldı. Hiç bir şey üretmeyen, her şeyde dışa bağımlı bir ülke olduk. Eldekileri satarak 15 yıldır idare ediyorlar ama artık patladı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: oulmes

şu kürdistanı bi kuramadılar gitti. aslında bu amerikanın hiç kafa çalışmıyo.şimdi bu adamlar büyük israil istiyo,ırak petrolünü istiyo,bu bölgeye hakim olmak istiyo dimi.. hah. diycekki türkleri amerikaya alıyorum isteyen gelsin kendine uygun iş baksın burda diycek. herkese yolluk 5000dolar ve green kart veriyorum diycek.tek şart gelince ücretsiz ingilizce kurslara katılacaksınız ve amerikada türkçe yasak diycek. millet hüloooooğğ herkes amerikaya gidecek. yani türkiyede taş çatlasa 10milyon kalacak alayı gidecek amerika giden 60milyonu orda asimile edecek. sonra boşalan türkiyeye 50milyon amerikalıyı yerleştirip türkiyede kalan 10milyonuda asimile edecek. hah alayımız amerikalı olcaz sonra sömürecek ülkeler arıycaz

Rockefeller ailesine yolladım eyv.

• sıra türkiyede gidişat bellıydı yenımı cakıyonuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.