Şimdi Ara

Satılık Dota 2 Account

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 500 tane item var 200 den fazlası rare item birçok heronun seti var amacım fiyat öğrenmek sizce ne kadar eder ?

• profil linki versen daha rahat olur hocam, gerçi alıcı değilim ama
    bu arada fiyat biçen varsa benim envantere de fiyat biçse ya
    hatta incelemesi kolay link koyayım
    envanter
  • MathMad kullanıcısına yanıt
    Muazzammış :)
  • Evet hocam link verirseniz daha iyi olur , bu arada gerçekten iyi envanterin var hocam
  • işe yaramayan rarelerini key karşılığı takas et 5-6 random rareye 1 key veriyorlar. daha iyi fiyata satarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 28 Haziran 2013; 23:04:23 >
  • Teşekkürler hocam
    Yalnız bi luna seti var gönlümde, 10 key ayırdım kenara sırf onun için, hala gelecek 1 ay oldu
  • trade isi profesynelligi oldurur. cogu playerin envanteri bos. dendi gibi zenginlerde parayla aliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skins

trade isi profesynelligi oldurur. cogu playerin envanteri bos. dendi gibi zenginlerde parayla aliyo

hocam ne profesyonelliği, hangimiz turnuvada oynuyoruz
    keyfine oynuyoruz, keyfine de düşen itemleri trade edip set diziyoruz herolara
  • quote:

Orijinalden alıntı: MathMad

quote:

Orijinalden alıntı: Skins

trade isi profesynelligi oldurur. cogu playerin envanteri bos. dendi gibi zenginlerde parayla aliyo

hocam ne profesyonelliği, hangimiz turnuvada oynuyoruz
    keyfine oynuyoruz, keyfine de düşen itemleri trade edip set diziyoruz herolara

bence zaman kaybı benım bı templarla dkya setim var bence yeter yani dikkat dagıtıyo otekı turlu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.