K

Onbaşı
07 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,
Oynayacak vakit bulamadığımdan Wildstar Pre-order bonuslu Deluxe Edition hesabımı satıyorum.

Pre-order bonusları (Artik alınması mümkün değildir.):

> Exclusive Rocket House
> Exclusive Rocket Housing Trophy
> Exclusive In-Game Title: "Chosen of the Progenitors"
> In-Game Storage Bag

Deluxe Edition bonusları:

> Eldan Hoverboard
> Eldan Housing Décor Item
> Eldan Augmentation Costume
> Luminous Eldan Dye
> Unique Eldan Player Title

Hesaba ait diğer bilgiler:

> Hesaba henüz authentication vs. eklenmemiştir.

> Gizli soru bulunmamaktadır. (Şifre değişikliği işlemleri e-mail üzerinden yapılmaktadır.)

> Ravenous (EU) Realm'inda 20 level Stalker karakter bulunmaktadir. (Yaklaşık 20 gold bulunmakta)

> 3 Temmuz'a kadar oyun süresi mevcuttur.

Resmi sitedeki fiyat ve diğer bilgiler:https://shop.wildstar-online.com/product/compareEditions?lang=en

Internet üzerinden satılma durumu:

Ödeme yapıldıktan sonra hesap bilgisi ve hesaba ait değiştirilemeyen tüm kullanici bilgileri verildikten sonra, yapılacak e-mail değişikliği onaylanarak hesap tamamen tarafınıza aktarılacaktır.

Fiyat: 80TL
Arkadaşlar, eve gelen internete böyle bir işlem uygulamak istiyorum (bölmek derken, mesela 8lik internetin sadece 1lik kısmını öbür bilgisayara vereceğim), modemimde böyle bir özellik de yok. Sanırım bu işlemi gerçekleştirecek bir router almam gerekiyor (İncelediğim kadarıyla, yanlışım varsa düzeltin). Fakat bir türlü hangi tip router olması gerektiğini çözemedim. Sorum şu, router'da tam olarak hangi özelliğin bulunması gerekiyor ? Temin edebileceğim router önerisi de yapabilirsiniz. (Bütçe yaklaşık 100TL) Şimdiden teşekkürler.
Evet arkadaşlar, bu yaz oynamak için kaliteli bir multiplayer FPS arıyorum. Piyasayı uzun zamandır takip edemediğim için de pek bir fikrim yok. Benim aklımdan CoD MW2 geçiyor ama kararsızım, aradığım kriter fazla oyuncusunun olması, oyunun gelişen (mesela perkler), sıkmayan bir yapıda olması. Önerilerinizi bekliyorum ...
İyi günler, forumu baya bi gezdim ancak tam olarak aradığım cevabı bulamadım. Yakın zamanda Uydunet'e geçmeyi düşünüyorum ancak bağlantı ile ilgili bir sorum var. Bildiğim kadarı ile kablo TV için kullanılan kablo ile modeme bağlantı yapılıyo, peki bu kablo evde 3 hatta ayrılıyosa (Hatta apartmanda genel bir dağıtım da olabilir emin değilim) bağlantı hızında herhangi bir düşme olur mu ? Ya da odamdaki TV'a gelen kabloyu çoğaltıp modeme bağlasam ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, benim sorunum PCnin rastgele zamanlarda açılıp kapanması. PSU'm Thermaltake 480w sistemime gayet yeterli bir PSU(350w ile aylarca kullandım ordan biliyorum). Aynı anda everest sistem kararlılık testi ve FurMark testlerini açıyorum gayet iyi dakikalarca hiçbir şey yok. Isınma problemi falan yok yani (Sistemle ilgili şeyleri geçtim, ram bozuk vs. gibi şeyler yazilmasın).

Sorum şu, bu problem voltaj düşüklüğü vs. bir sebepten kaynaklanabilir mi? Geçen elektrik süpürgesi takıldı mesela pat gitti gene, enteresan. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı? UPS alsam sorun çözülür mü?

Teşekkürler.
Herkese merhabalar, yaptığım incelemeler sonucu Samsung S8500 Wave'i almaya karar verdim. Bugün elime geçen cihaz donanımsal olarak beni son derece tatmin etse de karşılaştığım yazılımsal problemler belki de her ne kadar benden kaynaklanıyorsa da beni hayal kırıklığına uğrattı. Ne kadar aradıysam da sorunumun çözümüne ulaşamadım, denemediğim şey kalmadı ve sonuçta bu konuyu açmaya karar verdim, umarım bir çözüm buluruz. Fazla uzatmadan olaya gireyim.

İşletim sistemi : Windows 7 64 bit
Kies sürüm : 2.0.0.11014_49
Telefon OS sürüm : bada 1.0.2 1008191645LISS8500XXJH3

Gelelim olaya, telefonu ilk olarak Kies programına bağlamamla birlikte bu ekran geldi.

Peki dedik yapalım güncelleştirmeyi.

Devam eden adımda, daha güncelleştirme başlamadan pat "bağlantı kaybedildi" uyarısı geldi şekildeki gibi.

Pencereyi kapatıp Kies ana menüye dönünce bağlantı tekrar geliyor, ama ne zaman güncelleştirmeye çalışsam gene aynı sorun, gene aynı sorun.

Sonra dedim bari güncelleştirme olmuyor, bir iki uygulama kurayım. İndirdim birkaç tanesini, fakat onlarda da sürekli bu hatayla karşılaştım.

Evet arkadaşlar sorunlar bunlar, okuduğunuz için teşekkürler. Problem(ler)imin ne olduğu ile ilgili fikri olan, yardımcı olabilecek olanınız var mı ? Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 42
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 10.251 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.