Er
18 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, iş yerimle evimin arası 250-300 m, arada ağaçlar var. Aşağıda kroki var. İş yerimde ayrı evimde ayrı hattım var. İki defa para vermek yerine aynı neti hem işde hem evde kullanmak istiyorum. Elimde bir adet Airties Access Point var. İş yerim 2. katta ev giriş katta. Bu durumda internet paylaşımı yapabilir miyim? Yapabilirsem nasıl donamımlar almam gerekir teşekkürler.

AMD 940 pin Onboard Ekran kartlı Analart tavsiyesi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Merhaba, sony 24e kameramla 2-3 saat süreyle kaset kullanmadan direk bilgisayara kayıt yapmam mümkün mü? Mümkünse nasıl? Kayıt bir konser kaydı olacak ve ses için ayrı bir mikrofon kullanmak istiyorum. Teşekkürler.
[simage]K8N Neo4-F anakart [/simage] aldım.Divx ve ses dosyalarını dinlerken yada izlerken rutin aralıklarla takılma oluyor. Kazaacodecpack yüklü BSPlayer veya Media Player farletmiyor. Nedenini çözemedim. Formatta attım yineledi.Oyunlarda da takılma oluyor. Bu nasıl anakart anlamadım. Dha önce Abit AN7+AMD AthlonXP 2800+ vardı değiştirdiğime pişman oldum. Önceki sistemde aynı codec ve programlarla herhangibir sorun yaşamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SİSTEM:
AMD 3200+ 64
K8N Neo4-F
256 x 2 Kingston DDR 400
Seagate 80GB Sata Disk
WinFast PX6200 TC TDH Ekran Kartı
Skystar 2 DVBS kartı
Logitech 5+1
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 34
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 6.840 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.