Şimdi Ara

bilgi istiyorum. yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tanerakinnn (2 mesaj) JrMaster (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> bilgi istiyorum. yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaslar elimde acer aspire serisi mobile amd sempron(tm) processor 3300+ 2.00ghz 448 mb ram özellikli makina var. bu makinanın ram ı falan yüklelirmi? kısacası bu laptopun daha verimli kullanmak için özelliklerini yükseltmem mümkün mü, mümkümse onlar nedir? yardım için tesekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    12683 Mesaj
    üretinin sitesine bu modelin özelliklerine bakarak esktra ram takılıyormu mümkünmü maksimun nekadar destekliyor boşta slot varmı vs onları bi ögrenin ram takılsa sistem birazcık rahatlar onun haricinde bir laptop a hdd takılır diğerlerini takmak için çeşitli işlemler lazım ... bunun yerine iyi bir laptop almalısın laptopa masraf gereksiz birşey bende iki laptop var keşke bi tane dandik laptop alsaydım dedim
    |
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hocam ilgin için saol. bnmde düşüncem senin gibi güzel i5 veya i7 işlemcili bi saglam makineye gecmek olacak. yalnız anlamadığım; iki tane var dedin laptop, keske biri dandik olsaydı dedin. peki neden dandik olsaydı birisi?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,119
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.