Şimdi Ara

Silinebilir...Çözüldü...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bende hp w222h 22" lcd monitör kullanmaktayım.şöyle bir sorunum var...monitör kapanır kapanmaz sinek vızıltısı gibi ses geliyor..ta ki Monitörün fişini çekene kadar..Monitör açıkken hiç ses çıkarmıyor ...şu anahtarlı 3 lü prizlerden aldım ..monütörün güç kablosunu ona bağladım.her kapattığımda pc yi komple güç anahtarından kapatıyorum...trafosu sorunluymuş...fakat burdaki elektronikçilerde mevcut değil aradığım parça..Birde kesin olarak o parçamı ondan da tam olarak emin değiliz..sizinde yorumlarınızı bekliyorum..bahsettiğim trafonun üzerinde şu kodlar yazıyordu...yorum ver yardımlarınız için şididen saolun...
    SHP-079
    E140167
    LSE-B3 0818F3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oossmmaan -- 16 Ekim 2011; 21:57:58 >

• o herkeste olur sorun yok yani bendede var korkma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominas

o herkeste olur sorun yok yani bendede var korkma.

evet haklısın..korktuğumdan değilde biraz ses takıntım varda eğer halledilir bir sorun ise halletmek daha iyidir...dediklerine göre trafodan kaynaklanıyormuş..eğer yukarıda kodunu yazdığım parçadan bulursam muhtemelen çözülecekmiş...ama bilen biri varsa hangi parçadan olduğunu bilen daha once başına gelen ....paylaşsın o parçayı bulup değiştirelim....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.