Şimdi Ara

PLAYSTATİON 3 SLİM MODEL DEĞİŞİK BİR PROBLEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugun bugun battlefield bad company2 demosunu indirirken ps3ün fişi gevşedi ve kapandı açmaya çalıştığımda açılıyor fakat görüntü gelmiyor ama kapama tuşuna bastğımda dııt diye ses geliyor kapanmıyor kapatmak için uzun süre basmam gerekiyor tuşa ne yapmam gerek nolur acil yardım edin.Slim 120 gb model bu arda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldiertr -- 4 Şubat 2010; 18:05:18 >

• büyük ihtimal görüntü ayarların resetlendi.Acma düğmesine 5 saniye kadar bas ve konsolu acarken görüntü ayarları gelicek karşına.(insallah sorun budur).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardShock -- 4 Şubat 2010; 17:22:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardShock

büyük ihtimal görüntü ayarların resetlendi.Acma düğmesine 5 saniye kadar bas ve konsolu acarken görüntü ayarları gelicek karşına.(insallah sorun budur).

deniycem ama sanmıyorum çünkü kapatma tuşuna basınca kapanmıyor görüntüde gelmiyor
  • cihazı arkasındaki düğmeden kapa ve aç , ön tarafında kırmızı ışık yanarken parmağını 5-6 saniye basılı tut ve tekrar kapanana kadar parmağını çekme . cihazı tekrar açtığında görüntü ayarları resetlenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 4 Şubat 2010; 17:31:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

parmağını 5-6 saniye basılı tutmazsan kapanmaz.

anca öyle kapatabiliyorum zaten açılıyor ama görüntü gelmiyor görüntü ayarlarınıda sıfırladım aynı sonuç
  • hdmi kablosunu bi kontrol et belki güç kabşosu oynarken oda oynamış olabilir
  • quote:

cihazı arkasındaki düğmeden kapa ve aç , ön tarafında kırmızı ışık yanarken parmağını 5-6 saniye basılı tut ve tekrar kapanana kadar parmağını çekme . cihazı tekrar açtığında görüntü ayarları resetlenecektir.

slim model benimki yalnız.Ayrıca görüntü ayarlarında problem olduğunu düşünmüyorum çünkü sadce öyle bir problemi olsa kapatma tuşuna bastığımda kapanması lazım değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldiertr -- 4 Şubat 2010; 17:37:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

quote:

cihazı arkasındaki düğmeden kapa ve aç , ön tarafında kırmızı ışık yanarken parmağını 5-6 saniye basılı tut ve tekrar kapanana kadar parmağını çekme . cihazı tekrar açtığında görüntü ayarları resetlenecektir.

slim model benimki yalnız

Geçen gün aynı problemden dolayı başka bir konu açılmıştı ve çözüme ulaşmıştı , o konuyu bulabilirsem haber veririm sana .
  • quote:

quote:

quote:

slim model benimki yalnız

Geçen gün aynı problemden dolayı başka bir konu açılmıştı ve çözüme ulaşmıştı , o konuyu bulabilirsem haber veririm sana .

çoook sevinirm dostum çözüme senin dediğin yolla mı ulaşıldı acaba?

• sonunda olduuuuu dediğini yaptım dostum çok teşekkürler
  • quote:

sonunda olduuuuu dediğini yaptım dostum çok teşekkürler

Geçmiş olsun
  • quote:

quote:

sonunda olduuuuu dediğini yaptım dostum çok teşekkürler

Geçmiş olsun

sağol dostum yalnız sorun görüntü ayarlarında değilmiş hard diskin system dosyası bozulmuş neyse onarıyor şimdi en azından görüntü var

• Hadi geçmiş olsun.
  • yalnız sorun düzeldi dedim ama sadece görüntü geliyor ps3 açılır açılmaz hard disk file system dosyası bozuldu diyor restore edilcek diyor kaç kere yaptım aynı açılışta tekrar ediyor
  • bütün bağlantıları kontrol et dostumeğer olmazsa bi teknik servise götür garantisi dolmamışsa..En iyi çözümü onlar bilirler
  • ps3 ten olucağını sanmıyorm..
  • tüm fişleri çıkart
    sonra tekrar tak.daha sonra kırmızı ışık yanarken bekleme modunda , Açma ve Disk çıkartma Tuşuna aynı anda basılı tut 5 saniye,ses gelecek .elini çek.sonra ekrana görüntü gelir dostum
    gene yapamazsan atla gel 2 dakka benim dükkana kadıköydeysen bakalım 2 dakka bizim tv de halleyim
  • arkadaşlar sorunu tam olarak çözmüş bulunmaktayım.fişin gevşediği sırada download yapıyordu dediğiniz gibi ekran ayarlayını 0layınca görüntü geldi fakat bi türlü ana menüye gelemiyordum çünkü açılır açılmaz harddiskteki system dosyası bozuldu onarılması lazım diyordu bende ok tuşuna bastığımda onarmaya başlıyor bitince res atıyordu açılışta tekrar aynı hatayı veriyordu.Bir kaç kere Alet kapalıyken açma tuşuna alet kapanıncaya kadar basınca bir menü geliyor orda restore ps3 system dedim komple format attı alete sorun morun kalmadı..ilgilenen arkaşlara çok teşekkür ederim

quote:

fateeh33
    Binbaşı

6 dk önce

Seçtiğiniz mesajın linkini aşağıdaki kutudan kopyalayabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=37575377
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.
    tüm fişleri çıkart
    sonra tekrar tak.daha sonra kırmızı ışık yanarken bekleme modunda , Açma ve Disk çıkartma Tuşuna aynı anda basılı tut 5 saniye,ses gelecek .elini çek.sonra ekrana görüntü gelir dostum
    gene yapamazsan atla gel 2 dakka benim dükkana kadıköydeysen bakalım 2 dakka bizim tv de halleyim

Çocuklar iyi ders çalışın ,Karneniz süper olsun,Babanız size PS3 Alsın
    Gamertag : Bakkal Nuri

dostum izmirdeyim sağolasın ilgin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldiertr -- 4 Şubat 2010; 19:21:43 >

• geçmiş olsun fostum aynı sorun bana olmuştu bende aynı yöntemle düzeltmiştim restore ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

geçmiş olsun fostum aynı sorun bana olmuştu bende aynı yöntemle düzeltmiştim restore ile

harddiskteki tüm dosyalar gitti yalnız sendede oldu mu bu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.