Şimdi Ara

Outlette Barzo ile Bir Kızı Yeyişirken Gördüm SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugün yenibosna outlette arkadaşla geziyorduk. Lavaboyu ararken bir araya daldık ordan da merdiven iniyormuş tam merdivene geldiğimiz zaman bir adet barzo(abartmıyorum 2 parmak kaş vardı herifte) ve yanında tatlı bir kız oturuyordu ama oturuş biçimi şöyle kız merdivende oturuyor barzo onun önünde çökmüş şekilde oturuyordu ve kızla aşkımlı falan konuşuyordu net duydum.

Bizi gördüğü zaman yanından geçtik köşeyi döndük ve dediği laf şu: "bu mallar da tam gelecek vakti buldu" Sonra arkadaş dalalım mı falan diye sordu olay çıkarmaya gerek yok bu barzonun 1 kamyon adamı vardır uğraşmaya değmez dedim.

Öylece geçtik gittik ama kız çok tatlıydı beyler arkadaşla şok olduk. Herifte tam abaza tipi vardı bu iş nasıl oluyor biri açıklama yapsın lütfen

Barzonun tipi şunun bir değişiğiydi

Outlette Barzo ile Bir Kızı Yeyişirken Gördüm SS'li

• Önyargılarınızı bırakın.
  • Ne diyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch V

Önyargılarınızı bırakın.
    adamı savunmuyorum ama koyda senin tipini görek
    bi ikincisi kadınlar her zaman surat gzelliğini 1. sıraya koyar şu yaşıma geldim bunu anladım tek umursadıkları yakışıklı olup olmadığı hatta kadınlar değil genel olarak dünyada böyle tipi güzel olan insanla çirkin insan aynı şeyi sorsun bi kişiye farklı tepki alırlar allah berbat bi tip vermiş hiç bi işimiz rast gitmiyo hatta mankenlik mesleği bunun kanıtıdır değiştiremedimiz bişey yüzünden hep şey derler şişmanla dalga geçme işte zayıfı dövme o bir hayat seçimi bizimki kader....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lelouch V

Önyargılarınızı bırakın.
    Aynı olayı bugün düğün çıkışı eve gelirken otobüste yaşadım.Girişin önündeki 2'li koltukta biri ağır barzo (abartmıyorum kaşlardan gözü görünmüyordu) bir çocuk,yanında ise Türkiye standartlarında 10/7 alacak bir kız,sarmaş dolaş oturuyordu.
    Ulan bir kendime baktım,bir de çocuğa,o an kendime bayağı küfür ettim.Sanırım sorun harbiden görünüşte değil :/
    Neyse gerçekten bizim bu Türk kızlarını anlamak imkansız.
    Yakışıklı sevgili isterler,ama barzolar ile takılırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helgin

Bu mesaj silindi.
    seni garıylan basmışlar doğru mu ?
  • Sevgilimle beni niye rahatsız ediyosun kardeşim. Yığayım mı kapının önüne bir kamyon adamı şimdi? Bir de burda konu açıyorsun, o arkadaşını da al uzaklaş buralardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantheon

adamı savunmuyorum ama koyda senin tipini görek
    bi ikincisi kadınlar her zaman surat gzelliğini 1. sıraya koyar şu yaşıma geldim bunu anladım tek umursadıkları yakışıklı olup olmadığı hatta kadınlar değil genel olarak dünyada böyle tipi güzel olan insanla çirkin insan aynı şeyi sorsun bi kişiye farklı tepki alırlar allah berbat bi tip vermiş hiç bi işimiz rast gitmiyo hatta mankenlik mesleği bunun kanıtıdır değiştiremedimiz bişey yüzünden hep şey derler şişmanla dalga geçme işte zayıfı dövme o bir hayat seçimi bizimki kader....

Olay benim tipim değil kardeş kendimi ondan üstün gördüğüm de yok ama adam serserinin tekiydi yani bi kızın böyle insanlardan hoşlanması garip geldi sadece. Ayrıca dediklerine de katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızfokbalıgı

seni garıylan basmışlar doğru mu ?
    just playboy benzetmesi nedir

@Just_Playboy gel ve olayları bastır

• bence herşey tip değil kendimden biliyorum

birçoğuna göre çirkin gelen biri o kıza güzel gelebilir herkesin karakteri duyguları farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmax

bence herşey tip değil kendimden biliyorum

birçoğuna göre çirkin gelen biri o kıza güzel gelebilir herkesin karakteri duyguları farklı.

+1 Gördüğüm olaydan sonra buna inandım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzi -- 20 Ekim 2013; 22:41:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmax

bence herşey tip değil kendimden biliyorum

kıskandın işte kabul et.
  • Vay be bitek bana olmamis demek. Aynisi benim de basima geldi. Kiz 9/10 du. Elemanın kaşlar normaldi ama kızın yanına yakışmıyordu:/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

Vay be bitek bana olmamis demek. Aynisi benim de basima geldi. Kiz 9/10 du. Elemanın kaşlar normaldi ama kızın yanına yakışmıyordu:/

Buralarda çok görüyorum reis.Ama bugün ki görüntü akıllara durgunluk veren cinstendi.
    Off ulan harcanıyor fıstık gibi kızlar.Sonra da bize bıyıklılar denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amélie Poulain

kıskandın işte kabul et.

Onu zaten kabul ediyorum evet kıskandım herifi.
  • Hersey tip degil o barzo dedigin adam o kizi etkilemesini bilmis sadece. Ulasilamaz olarak gordugunuz kizlar aslinda sandiginiz kadar ulasilmaz degil. Havali bi kiz vardi kimseye pas vermeyen cinsten sari sacli 1.75 boylarinda afetti. Her erkek donup donup bakardi ona ben bu kizi gozume kestirdim ayarliycam bunu ne olursa olsun dedim ve bigun yurdun net cafesine gittigimde onun masadan kalktigini gordum ve hemen masaya oturup kayitlardan msn adresini aldim bi sekilde etkiledim 1 hafta sonra sevgili olduk. Cok fazla yakisikli degilim tipsizde degilim. Yurtta benden yakisikli zilyon tane adam vardir ama neden ben ayarladim o kizi. Cunku onlar o kiza aval aval bakarken ben nasil bu kizla tanisabilirim diye dusunuyodum ve harekete gecip kizi elde ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

Aynı olayı bugün düğün çıkışı eve gelirken otobüste yaşadım.Girişin önündeki 2'li koltukta biri ağır barzo (abartmıyorum kaşlardan gözü görünmüyordu) bir çocuk,yanında ise Türkiye standartlarında 10/7 alacak bir kız,sarmaş dolaş oturuyordu.
    Ulan bir kendime baktım,bir de çocuğa,o an kendime bayağı küfür ettim.Sanırım sorun harbiden görünüşte değil :/
    Neyse gerçekten bizim bu Türk kızlarını anlamak imkansız.
    Yakışıklı sevgili isterler,ama barzolar ile takılırlar.

abartmıyorum kaşlardan gözü görünmüyordu

• Ne oluyor la
  • İfşan var olum cvp ver karışır buralar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.