Yüzbaşı
17 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinebilir
silinebilir.
...
Arkadaşlar daha evvel kullandığım cihaz Discovery 16GB' idi. Bayadır kullanmıyordum yeni Cihaz aldığım için, Geçen gün pek çok kişinin yaşadığı şarj sorunu ile karşılaştım (bir kaç farklı soru ndaha) ve TELPA' ya gönderim gerekli açıklamalar ile. 260 TL' lik bir ücret çıkartmışlar.

Konuya dair Discovery'lerde kullanıma bağlı oraya çıkan ayıp söz konusu olduğunu düşünüyorum zira bu kadar çok şarj soket bozulmaz. Bu cihazın bu tarz bir kronik sorunu var. Yarın itibari ile firmaya ihtarname yollayıp akabindeki hafta direk bulunduğum ilde tüketici mahkemesi olmadığı için, Tüketici mahkemesi sıfatı ile Asliye Hukuk Mahkemesinde dava açacağım. Tüketici halem heyeti ile uğraşmayacağım. Ayrıca Gümrük ve Ticaret Bakanlığına şikayette de bulunacağım. Firma bu konuda ciddi manada sorumluluktan kaçıyor ve bu yolla ciddi bir gelir ediyor artık. Bilirkişi talep edeceğim ve ayrıca gerekli dayanakları da topladım bugün.. Durumları size ileteceğim..


@pallo Bana mesaj yolu ile ulaşır mısınız rica etsem.
Arkadaşlar İphone 6 Cihazım ve İpad Mini Tablet' im var.. Dosyalarımı dropbox üzerinden yönetiyorum ve acıyorum. Söyle bir sorunum var örneğin tabletten dropbox üzerinden ibook ile açtığım bir PDF dosyası daha sonra tabletteki ibooks' bölümnde yer alıyor fakat telefondan ibooks' a girdiğimde orada olmuyor senkronize olmuyorlar. Satın alınan 4 uygulamam var onlar senkron fakat kendi attığım pdf ler neden senkron olmuyor ? Normalde de böyle midir?
Arkadaşlar ikisi arasında kararsız kalmıştım 1 ve 2 arasında çok fark var mı? 3' ü düşünmüyordum bence gereksiz pahalı. Ben de Bimeks'ten 1' i 649 TL ye aldım geçen gün.. Net'te ciddi bir fark bulamadım; sormak istedim ekran yoğunluğu dışında ciddi bir fark var 1 ve 2 arasında ?
ARkadaşlar rehberimi Icloud' da tutuyorum ve kişiler için saptanmış hesap ıcloud' u seçiyorum fakat bir süre sonra kaydettiğim kişiler diğer mail hesaplarından birine kayıt olduğunu görüyorum sürekli. Bir numarayı kayıt ederken direk icloud' a etmesini nasıl sağlayabilirm? Telefonumda iş ve özel maillerim olmak üzere 6 mail hesabı var ve ben normalde saptanmış hesap olarak icloud' u seçsem de bir süre sonra hotmail hesabıma kayıtlandığını görüyorum numaraların..
Arkadaşlar geçen ay Retrica yı ödeme yaparak almıştım ve filtreler açılmıştı akabinde teli formatladım yedekten geri yükledim retrica güncellemesi geldi ve şimdi yine ücretli olmuş bir takım filtreler.. Sorum şu; Formattan dolayı mı gitti filtreler yoksa retrica her gncellemeden sonra yeni paralı filtreler mi getiriyor.. Öyle ise ne anladım ben o işten :)
Arkadaşlar iphone cihazlarda cache vs temizlikleri için güzel bir uygulama buldum. Az evvel temizlik sonucu 1.2 GB lik bir temizlik yaptı bunlar uygulama cacheleri, gereksiz temp' ler vs.. Tavsiye ederim.. Şuan için bir sorun görünmüyor. JB vs istemiyor..

http://www.imobie.com/phoneclean/


Serial için PM atabilirsiniz..

Not: Daha evvel verildi ise kusura bakmayın forumda göremedim..
Arkadaşlar; ABD' den 64 Iphone 6 Gold almış bulunmaktayım.. Ekran koruyucu film ve kasa için önerileriniz nelerdir? Aksam-üzeri bir telefoncuya gittim cam ekran için 40 tl dedi lakin netten baktığımda 19tl ye gordum aynı ürünü ve iyi bir şey bakayım diye taktırmadım.. Özellikleri olan kaliteli bir ekran koruyucu önerisi nedir? Cam ekran koruyucu illa olmalı mı? Ve ayrıca kasa için ne öneriyorsunuz ? Spigen almaya değer mi? Ürünü yanlardan ve arka zeminden koruyacak bir ürün arıyorum..

Ezcümle; ekran koruyucu ve kasa önerisi alabilir myim ?

şimdiden tşk ederim..
Hakkında
Konum: Ankara
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 288
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 320
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 91.256 (Bu ay: 186)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.