O

Onbaşı
10 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ben bu fiyat aralığında notebook bakıyorum... samsung r522xs08tr ve asusun k50ın210dv ve n50vc210dv modelleri hoşuma gitti... özellikle samsung iyi gibi görünüyor...inşaat müh. öğrencisiyim bu nedenle bazı ağır grafik proglamlarıda kullanmam gerekecek, oyun oynamayıda severim... sizce hangisi uygun..tecrübelerininz varsa pcdepo ve sadcenotebook siteleri de güveninilrmi? şimdiden saolun,çok uzun oldu galiiba
bir arkadaşta 2000 model palio 1.4 EL var. Çok yaktığından şikayetçi. şehiriçinde 9-10 litre/100 km (yaklaşık 300 Ykr) yakıyor. bazen km 350 YKr ye çıkıyor. Araçta bir problem mi var yoksa bunlar genelde yüksek yakıt tüketimine mi sahip. bir de motordan siyah duman gelmesi neye bağıl olabilir.
0 aracınızı karar verdikten kaç gün sonra teslim aldınız. biz bayiye karar verdik astrayı alıyoruz dedikten 1 hafta sonra teslim alabildik
arkadaşlar 0 aracı bayiden aldığımızda nasıl sürmek gerek nelere hazırlıklı olmamız lazım nelere dikkat etmemiz lazım . bide bu opel astra nın yenisi önü

görünmüo arabanın.bizde flash vardı yarın astra gelio alışık deiliz öle önü görünmeyen arabalara .niçin önlerinin öyle yapıldığına dahir fikri yada bilgisi

olan varmı?
arkadaşlar beni mahzur görün özür dilerim.ilk defa konu açmayı öğrenmiştim ki biraz fazla kaçırdım haklısınız.daha çabuk cevap alabilmek için saçma konu başlıkları açtım.özür dilerim.

msn:creative_clever_quick@hotmail.com
ASTRA DİZEL ENJOY , FOCUS DİZEL TREND , C4 DİZEL HER YÖNDEN HANGİSİ DAHA İİ , BİZ ASTRA ÜZERİNDE DURUOZ.BİRDE ASTRADA EN GÜZEL RENK HANGİSİ. GÖRÜŞ BELİRTİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM . AYRICA YENİ ASTRA DİZELİ OLAN VARSA BANA MSN DEN ULAŞABİLİRLERMİ

ADRES:creative_clever_quick@hotmail.com
astra 1,3 dizel enjoy 36,750 ye aldık gibi arabayı 5 temmuzda teslim alıos . sizce hangi renk ii olur.nasıl araba. şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 26
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 8.786 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.