Şimdi Ara

yardım 1000 1400 lira arası notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bu fiyat aralığında notebook bakıyorum... samsung r522xs08tr ve asusun k50ın210dv ve n50vc210dv modelleri hoşuma gitti... özellikle samsung iyi gibi görünüyor...inşaat müh. öğrencisiyim bu nedenle bazı ağır grafik proglamlarıda kullanmam gerekecek, oyun oynamayıda severim... sizce hangisi uygun..tecrübelerininz varsa pcdepo ve sadcenotebook siteleri de güveninilrmi? şimdiden saolun,çok uzun oldu galiiba

• Samsung u öneririm.Fakat lenovo y550 yi de inceleyebilirsin.Samsung un bluetooth u yok ve pil ömründen şikayetçi olan çok fazla.Bir sitedeki yorumda düşük güç ayarında 2 saat civarı dayandıgını okudum eger dogruysa yüksek performansta vay haline..
  • Samsung şu an piyasadaki en iyi F/P ürünüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemliboy

Samsung u öneririm.Fakat lenovo y550 yi de inceleyebilirsin.Samsung un bluetooth u yok ve pil ömründen şikayetçi olan çok fazla.Bir sitedeki yorumda düşük güç ayarında 2 saat civarı dayandıgını okudum eger dogruysa yüksek performansta vay haline..

Evet pil sorunu var aynen dediğin gibi düşük modda en fazla 2 saat dayanıyo.Onunun dışında herşeyi iyi ama gram takılma olmuyo oyunlarda ve çok sessiz kulağı dayamak gerekiyo içinden gelen sesleri duyabilmek için..
  • Grafik işleri, oyunlar gibi görsel uygulamalar çalıştıracaksan ekran kartın çok iyi olmalı. Bu nedenle r522 xs08tr. Diğer laptoplardan samsung kadar verim alamazsın Ayrıca pcdepo ve sadecenotebook.com güvenilirdir
  • sağolun arkdaşlar...:D samsung r522xs08tr nin siparişini sadecenotebooktan verdik :) inşallah yarın elimde
  • Hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun pişman olmayacaksın
  • sağolun arkdaşlar.. maş. makine taş gibi.. ölü pixel ses ısınma diye bişey yok yalnız ekran geniş daha alışamadım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.