Şimdi Ara

Xiaomi mi 8 / Xiaomi mix 2 s - sizce hangisini alsam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu ikisi arasında kararsızım
    mix 2s in tasarımı bana göre daha hoş duruyor sizce hangisini alsam yorumlarınız nelerdir

• Gelişmiş yüz tarayıcı ve çift gps gibi özellikleri dert etmiyorsan mix2s tavsiye ederim bende bu 2 cihaz arasında kaldım mix2s almayı düşünüyorum.
  • szgnsr kullanıcısına yanıt
    Valla seçimi siz yapacaksınız, bizim yapacağımız yönlendirme olur o kadar
  • Mi8 daha iyi olur hem yüz tarama hem kamera bakımından daha iyi antutuda mi 8 268k alıyor mix2s 210k civarı
  • Ben 2'si arasında daha ucuz olanını yani M8'i tercih ederdim.
    Ama Mi mix 2s almak için sipariş verdim bekleme zamanım olmadığı için.
  • Aynen sanırım fiyat olarak hangisi uygunsa onu alırım 1-2 ay beklemeyi düşünüyorum bakalım

4 yıldır sony z3 compact kullanıyorum hala canavar gibi telefon da... yeni tasarım istiyor insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szgnsr -- 4 Haziran 2018; 15:11:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dae-su Oh

Ben 2'si arasında daha ucuz olanını yani M8'i tercih ederdim.
    Ama Mi mix 2s almak için sipariş verdim bekleme zamanım olmadığı için.
    hocam mi mix 2s'i nereden sipariş verdiniz ve ne kadara acaba? Bende almak istiyorum ama sahibinden başka satan bir yer yok malesef
  • szgnsr kullanıcısına yanıt
    sırf çentik olmadiği için mi mix 2s daha sicak geliyor bana
  • ffaarruukk F kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım Hongkong'a gitmişti ona sipariş verdim gelirken getirecek yanında.
    Hongkong Mi store fiyatı 560 dolar (128 gb olan versiyon).
  • gerçekte ikisini yan yana görmeyi bekleyeceğim fiyat farkı çok olursa düşük olanı alacağım
    fiyatlar yakın olursa tasarımı hoşuma gideni alacağım
  • Mi Explorer versiyon dışında mi8 in bana göre çekici bir yanı yok. Çentik olayını ben sevmediğim için ekrana entegre parmak izi okuyucu benim çentiği görmezden gelmeme sebep olabilirdi ama ben Mix 2s yi tercih ettim. Gayet memnunum güzel kendine bağlayan bir cihaz elinizden düşürmek istemiyosunuz.
  • iki arkadaş olarak mi mix2s siparişi gectik bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

iki arkadaş olarak mi mix2s siparişi gectik bakalım..
    Nerden aldınız hocam?
  • forumdan huseyın ısımlı satıcıdan
  • Bende aynı durumdayım mix2s'in görüntüsü çok hoşuma gidiyor ama herkes mi8 alıp satıyor. Alanlar yorum yaparsa sevinirim. ayrıca ender bey sizin aldıklarınız geldi mi? veya ne zamana gelecektir?
  • by_xray B kullanıcısına yanıt
    ürünü nereden aldınız? rom olarak global mı yoksa siz mi rom attınız? Ben de çentikli ekranı sevmiyorum ve mix2s almayı düşünüyorum ama rom olayı kafamı karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_xray

Mi Explorer versiyon dışında mi8 in bana göre çekici bir yanı yok. Çentik olayını ben sevmediğim için ekrana entegre parmak izi okuyucu benim çentiği görmezden gelmeme sebep olabilirdi ama ben Mix 2s yi tercih ettim. Gayet memnunum güzel kendine bağlayan bir cihaz elinizden düşürmek istemiyosunuz.
    ürünü nereden aldınız? rom olarak global mı yoksa siz mi rom attınız? Ben de çentikli ekranı sevmiyorum ve mix2s almayı düşünüyorum ama rom olayı kafamı karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandac

iyi günler,
    Rom Global Stable geliyor.. Turkce Rom hiç bir sıkıntısı yok.. Band20 desteği var, kablosuz Desteği var, Çentik yok, daha ne olsun
  • Mi 8 Explorer edition
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Mi 8 Explorer edition
    bence çok pahalı. ürün çok güzel ama kendi adıma söyleyeyim telefonda parmak izi veya yüz tanıma bugüne kadar hiç kullanmadım. bu nedenle bana göre bu özelliklere para vermek mantıklı değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.