Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 Ana Konu. Intel Atom Z3580/ 4Gb ram/ 13mp kamera/ 1080p ips

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus zenfone 2 hakkında herşey bekleyenler, fiyatlar, petformans testleri, kullanıcı deneyimleri bu başlık altında olacaktır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haziran Ayina kadar baya muhabbet ederiz biz burda diye dusunuyorum.telefonla ilgili duygu dusuncelerime gelirsek butcem uygun olmasina ragmen note 4 almaktan vazgectim bu tel icin acayip bi kan isinmasi olustu.asus un bu piyasada bende varim diyebilmesi icin biraz ust segment isler yapmasi gerekiyordu be 4 gb ramle dikkatleri bir anda kendisine cekti.merakla bekliyoruz bakalim hayirlisi

• Evet bende 4 gözle bu telefonu bekliyorum. Lg g3 düşünüyordum bu tanıtılınca buna döndüm nerde videosu incelemesi varsa dikkatimi çekiyor. Bakalım beklediğimize değecekmi.

• iyi bisey olursa gecebiliriz gelsin bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de zenfone 5 var zenfone 2 almayi dusunuyorum gerçi zenfone 5 dende bi sıkıntım yok ama zenfone 2 yani

• Bendede asus memopad hd7 var asusa bir sempati oluştu. Bu kadar iyi şarjı giden bir cihaz görmedim sürekli kullanımda 13 saati buluyor.

• Telefon Benimde çok hoşuma gitti. Ama benim telefonunda kullanılacak durumu kalmadı. Acaba Birleşik Arap emirliklerinde - Arap ülkelerinde da ne zaman satışa çıkar. Yada Uzakdoğudan getirme imkanı varmıdır?
  • Arkadaşlar 4 GB modele 3000 mah yeterli olur mu? Bana olmaz gibi geliyor 2GB olan modelle aynı batarya ve 2GB ramli olan modele daha çok yarar gibi geliyor?
  • Batarya optimizasyonunda en iyi bebce asus ve bu telefondada güzel optimazasyonlar yapacağına inanıyorum

• Güzel cihaz çıksa biran nönce.
  • Taiwanda ZE551ML 4 GB RAMli model, 284 dolardan cikiyormus.

• Takip edelim biz de bekliyoruz haziranı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.