Şimdi Ara

World of Warcraft İçin Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bendeki eski laptop bozulduğu için yeni bir taneye ihtiyacım var. Amacım World of Warcraft, Overwatch gibi Blizzard oyunlarını High settings te rahatça oynamak. Kesinlikle 17" olsun istiyorum.

Aklımdan geçen model http://www.hepsiburada.com/asus-gl753vd-gc024t-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-windows-10-home-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000003Z1LD

Ürün hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse gerçekten sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WindyAdmiral -- 16 Haziran 2017; 12:0:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gtx 1050 için bu kadar para versem kendimi affetmem herhalde High'da oynamak istiyorsan o oyunları 1060 tan aşşağısını alma.
  • Açıkcası araştırma yaptım biraz fakat daha iyi bir f/p ürünü göremedim ciddi markalarda. Asus' a biraz güveniyorum ayrıca bu konuda. Ama daha iyi bir önerin varsa kesinlikle yardımı dokunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: King Admiral

Açıkcası araştırma yaptım biraz fakat daha iyi bir f/p ürünü göremedim ciddi markalarda. Asus' a biraz güveniyorum ayrıca bu konuda. Ama daha iyi bir önerin varsa kesinlikle yardımı dokunur.

Bu fiyatta f/p falan hikaye alacağın ne olursa olsun olması gereken fiyatına 2 bin ekleyip almış olacaksın Türkiye burası çünkü gösterdiğin bilgisayarda fiyat 5900 tl hadi 6 bin diyelim direk sence 1050'li pc değecek mi o paraya ? Lenovo da alabilirsin mesela ama sana kalmış önceliğin 1060 olmalı bence en azından çünkü gtx serisinin giriş kartı 1050 ve ahım şahım bir kart değil ama sen bilirsin yine de.

• http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7567-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-b7700d128f161c-p-HBV000004WF2U

17 inc degil ama ;

GTX 1050ti + daha ucuz

rahatlikla high-ultra ayarlarda 60 fps alirsin 1080p de.Ustune 144 hz monitor alirsin 24 inch eger butcen o civardaysa , daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 16 Haziran 2017; 14:1:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimaniel

http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7567-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-b7700d128f161c-p-HBV000004WF2U

17 inc degil ama ;

GTX 1050ti + daha ucuz

rahatlikla high-ultra ayarlarda 60 fps alirsin 1080p de.Ustune 144 hz monitor alirsin 24 inch eger butcen o civardaysa , daha iyi olur.

Öncelikle bu bilgisayar Freedos, yani bir işletim sistemine sahip değil. Bu sebeple 130$ ona vermem gerekecek. Ayrıca bu 15.6" ve sırf bu sebepten yaklaşık zaten 1000₺ daha ucuz oluyorlar 17.3" olanlara göre.

• Universite de okuyorsaniz ya da okuyan bir yakininiz varsa (ondan istersiniz) bedavaya isletim sistemi alabiliyorsunuz.

Eger yoksa 50,60 lira civarlarinda satan gormustum w10.

Evet 17 inch degil ama bi o kadarda ucuz ve daha iyi bir pc , gtx 1050ti tam ihtiyacinizi karsilar.Demek istedigim ustune 144hz monitor alirsiniz, bende zamaninda laptop kullandim , çok nadir baska yerlere tasiyordum laptobu , eger sizinde oyleyse , bence dedigim daha mantikli gibi duruyor ama tabi ki sizin tercihiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimaniel -- 16 Haziran 2017; 14:9:46 >
  • Aga gerçekten laptop alma zorunluluğun yoksa alma oyun için. Bak burada 5-6 k vereceğin laptop 2 sene sonra oyunları doğru düzgün kaldıramayacak, yavaşlayacak parana yazık olacak. Git bu paraya güzel bir masaüstü topla gtx 1070'li yada 1080'li seni uzun bir süre götürür.Hem çok uzun bir süre ultrada oynarsın hem paranın sonuna kadar hakkını vermiş olursun hemde günümüz güncel oyunlarını oynayabilirsin.
  • N11 gibi sitelerden 50 Tl fiyata OEM key alman çok daha karlı. Oem keyler anakarta entegreleniyor. Dolayısıyla laptopun anakartını değiştiremeceğine göre laptop ölesiye kadar seninle olacak Win 10 :) Boşuna işletim sistemi parası ödeme. Freedos al.
  • Uzun zamandır bu konulardaki tavsiyemi tekrarlamak istiyorum:

1) Oyun oynamak için laptop almayın,
    2) Windows 10 kullanmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de mecburi bir durum yoksa oyun için laptop almayın ama W10 kullanabilirsiniz.
  • Öncelikle cevap yazan herkese teşekkür ederim, bir süre denemeden yorum yapmak istemedim ancak ürün elime cumartesi günü geçti ve pazar gününden beri aktif olarak kullanmaktayım. Görüntü kalitesi ve fps' nin beklediğimden daha da iyi olduğunu gördüm, bu sebeple çok memnunum.

Çok muhteşem bir performans için laptopun uygun olmadığını biliyorum. Ne yazık ki laptop benim için bir zorunluluk, masaüstü bilgisayar alamazdım o sebeple, yaklaşık 2004 yılından beri laptop kullanıyorum bu arada o yüzden oyun-laptop ikilisine alışığım.

• Grimaniel kullanıcısına yanıt
    bu nasıl oluyor acaba ben üniversite okuyorum da
  • dostum nereleri araştırıp asus gaming notebooka karar verdin? :) asus güzel marka, parçalarda güzel ama o fiyata olmaz o iş
    ayrıca 1151 chipset tabanlı parçalar alınıyosa win10 kullanmak durumundasın
    bazı arkadaşlar neye güvenerek yazmış anlamadım :D başlıktaki asus bilgisayarın bile driverları win10 a göre yazılı

neyse senin bütçelerinle monster tulpar t5 + üstüne 400 liralık 21.5 monitor, klavye ve mouse alınır mis gibi kullanırsın
    https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V13-1.html#.WWHJLYjyiUk

ama çoğu notebook alan arkadaşlarım masaüstüne özeniyor ve o bütçelere efsane kasa toplarsın iyi düşün derim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.