Şimdi Ara

Şirket için filo kiralık SW araç tercihi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar özel bir firma da teknik servis olarak çalışıyoruz. Mevcut araçlarımızın kirası bitmesine az kaldı. Clio grandtour 65 bg kullanıyoruz. Yeni dönemde C segmenti bir SW kiralamak istiyoruz. Şu üç modeli düşünüyoruz;

Renault megane sporttourer extreme
    Ford focus Sw style
    Kia Ceed Sw concept

Sizce bu 3 model arasında en konforlusu hangisidir. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cruze sw çok güzel ama filoda bulabileceğinizi sanmıyorum. 1.4T ile kedi gibi öne atıyor kendini.
  • Maalesef filo olacağı için cruze mümkün değil. Özellikle benzinli zaten imkansız

• Ford Focus Sw güzel bir seçim olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihceylan93

Ford Focus Sw güzel bir seçim olur bence
    İlk tercihim 10 yıl focus sw kullanıcısı olarak focus olurdu. Megane st da fena değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 14 Aralık 2013; 22:33:10 >
  • En konforluları kia ceed tabiki tek kriter konforsa ceed diyorum.
  • Evet ilk tercihim konfor. 3 yıl uzun yolda clio grandtour un sıfır toleransı süspansiyonundan sonra konfor ağır basıyor. Ben ömrümde böyle sert bir araba kullanmadım. Ikinci olarak donanım. Cruize kontrol ve Bluetooth mutlaka olmasını istiyoruz. Günümüzün yarısı araç üzerinde ve telefonla konuşarak geçiyor. Ceed te standart var biliyorum. Focus style pakette de var. Ama megane dan emin değilim.

• proxima35 P kullanıcısına yanıt
    philip morris genellikle ford focus sw kullanıyordu yıllardır şimdi ne kullanıyor bilmiyorum.Kuzenim kullanıyordu güzel bir eski kasasını.Megabe ST arkadaşımı ailesinde var baya memnunlar şirkeye alınacağı için az yaksında derseniz megane st derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

philip morris genellikle ford focus sw kullanıyordu yıllardır şimdi ne kullanıyor bilmiyorum.Kuzenim kullanıyordu güzel bir eski kasasını.Megabe ST arkadaşımı ailesinde var baya memnunlar şirkeye alınacağı için az yaksında derseniz megane st derim.

megane st +1
  • bence focus
  • focus
  • Kia cee'd ve focus arasındabir seçim yapardım ben
  • Megane St.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane st gt line olsaydı tercih edilebilirdi ama extreme cidden boş. Bu nedenle oyum Ceed sw' ye. Tasarım muazzam tek kelimeyle.

• Ford focus sw iyi bir tercih olur.

• i30 sw güzel duruyor ben beğendim inceleyin bence.

• filoda focus ve megane iyi indirim yapar. bence focus.
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Focus un genelde trend-x paketini kiralıyor firmalar. Style stoklarında olmadığı için arada baya bir fiyat farkı çıkıyor maalesef. Trend-x modelinde de cruize kontrolden başka hiç bir donanım mevcut değil. En iyi seçenek ceed gibi görünüyor ama Çelik motor filo ile görüştüğümde otomatik modeline yönlendiriyorlar. Şehir içi 9 litrelere yakın bir tüketimi olduğunu biliyorum otomatik ceed in. Focus style veya megane extreme+konfor paketi bu iki modelin fiyatı hangisi uygun olursa ona karar vericez sanırım.

• Focus SW diyorum

• Kesinlikle focus babamlar şirkete aldılar 115bg adeta uçuyor gerek performans gerek yakıt olsun çok iyi yol bilgisayatına baktığımda ortalama 6.2 yakmış oysaki babam çok hunharca kullanıyor müsait zamanda ss atabilirm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.