T

Yüzbaşı
10 Ocak 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar, laptop açılıyor ama ekranda hiç görüntü yok. laptop normal çalışıyor ama ekranda hiçbisey görünmüyor.? bu ekrana görüntünün hiç gelmeme sebebi nedr?
slm. onboard ses kartı kullanıyorum. bilgisayarı anfiye ( anfinin cd in girişinden doğru bir şekilde bağladım)bağlarken biden ses cızırtılı gelmeye başladı. sonra bilgisayarı tekrar speaker lara bağladım fakat winamp ı açınca balance kısmında left çalışmadı.sadece rıght tan ses geliyodu. bilg. i yeniden başlattm. bu sefer hiç ses gelmedi sadece hafif tortulu bir cızırtı geldi. winamp çalışıyor ama ses gelmiyor. ( sadece cızırtılı hafif bir ses geliyor) ses kartının driver ını kaldırıp yeniden yükledim. aynı problem devam etti. fakat ses kartının kendi rogamı çalışıyor. karta herhangi bir jack taktığımda, program bunu doğruluyor ama cızırtılı ses hep devam ediyor. acaba acaba ses kartı mı bozuldu?
arkadaşlar, internet üzerinden half-life yada counter da nasıl server açabilirm? arkadaşlarımla net üzerinden half-life oynamak istiyorm. yardımlarınızı bekliyorm.. saygılar
arkadaşlar, youtubedeki videoları açarken "Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player." yazısı çıkıyor. son sürüm flash yüklüyorum ama yine videolar açılmıyor? yardmlarnız için şimdidn teşekürlr)
arkadaşlar, dizüstü bilgisayarım var. ( winXP home). sistem açıldığında masaüstü gelmiyor, sadece bir pencere çıkıyor. ve şu hata yazıyor "Oturum açma kullanıcı ara birimi DLL msgina.DLL yüklenemedi.
DLL dosyasını değiştirmesi için sistem yöneticisine başvurun veya özgün dll dosyasını geri yükleyin" bu hatayı nasıl çözebilirm? sistemi güvenli kipte açtım ama yine aynı pencere açıldı. yardımlarınızı bekliyorum. saygılar
arkadaşlar, biliyosunuz ki net te her video download edilmiyor. net üzerindeki, izlenebilen videoları bilgisayara nasıl yükleyebilirim ?bunun için bi program var mı? saygılarımla...
arkadaşlar, nokia nın sitesinden 6.6 versiyonlu pc suiti yükledim fakat 6600 la bağlantı kuramıyorum. bağlantı seçeneklerinden bluetooth u seçtiğimde "bağlantı kullanılamaz" uyarısı alıyorum. bluetooth bilgisayara bağlı ve kendi yazılımıyla çalışıyor. fakat pc suit le çalışmıyor ? bluetooth u pc suit ile birlikte kullanmak istiyorum. ? yardımlarınızı bekliyorum.. saygılarımla....
arkadaşlar, gitar çalmak istiyorum. gitarım var ama bana bu akorları ve hangi nota için hangi tellere basmam gerektiğini öğretecek bir site var mı? saygılarımla.....
arkadaşlar, gücü kesintisiz olarak kullanmak istiyorum. notebook sürekli şarjda kalsa pil zarar görür mü?
saygılarımla.....
arkadaşlar, fexplorer da örneğin: bir klasörün içinde 500 tane dosya var ve bende buların 300-400 tanesini silmek istiyorum. fakat bukadar çok dosyayı teker teker silmem çok vakit alır. bunların istediğim kadarını işaretleyip aynı anda seri bir şekilde nasıl silebilirim? saygılarımla....
Hakkında
Forum İmzası:
THE BUTTERFLY EFFECT - Kelebeğin beklenmeyen etkisi....

NOKIA 6600 + 32 MB MMC card))
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.202
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 168.635 (Bu ay: 48)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.