Yüzbaşı
02 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 272 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yönetmelikte 2. Tura kalırsa bir sonraki pazar tekrar seçim yapılacağı yazıyor. O hafta da tyt ye geliyor bilen var mı
Burası türkiye boşa yorarsınız
Babam zorla götürüyo ateistim diyorum anlamıyor yardım beyler
Merhaba makine mühendisliği öğrencisiyim. Bir proje için potansiyometreden aldığım direnç değerlerini zamana bağlı olarak kaydetmem gerekiyor basit bir şekilde nasıl yapabilirim acaba?
Çok vurmayın
2 yıllık watsap grubumuza adam arıyoruz yaş farketmez ama çok cıvık olmasınaassü
The team must submit test data to show that their Impact Attenuator, when mounted on the front of a vehicle with a total mass of 300 kg (661 lbs) and run into a solid, non-yielding impact barrier with a velocity of impact of 7.0 meters/second (23.0 ft/sec), would give an average deceleration of the vehicle not to exceed 20 g’s, with a peak deceleration less than or equal to 40 g’s. Total energy absorbed must meet or exceed 7350 Joules.
Şu cümle çok karmaşık geldi çeviremedim yardım edermisiniz ?
Arkadaşlar arkadaşımda hikaye modunu multipşayer oynabileceğimiz oyun arıyoruz bildiğiniz varsa söyler misiniz?
Grup kurmuştuk 2 hafta önce konu bitti konuşcak yeni adam arıyoruz gelmek isteyen numarasını pm atsın
Selam arkadaşlar bu bölümü kazananlar watsapp grubu kuralım tanışalım. Okuyanlar varsa onlarda katılsınlar soruları sorarız
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 726
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 39.011 (Bu ay: 227)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 204 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.