Teğmen
04 Ocak 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hyundai i30 aracımı satıp daha büyük aile arabası bakıyorum arkadaşlar.İstanbul şehir içinde çok fazla yakmayan, bagajı büyük araçlar tercihim. Engelli indiriminden faydalacağımdan ÖTV ve MTV ödemeyecek. Anlayacağınız 100000 TL lik araca 70000 TL civarına sahip olacağım.
Karar vermek gerçekten zor. 3008 ve Picasso iç dizayn ve teknoloji konusunda beni çok etkiledi ancak büyük araba olduklarından tipleri cezbetmedi. Suv tarzı araçlara bakıyorum şimdi. Nissan qashqai, kia sportage vs, Kullanıcı arkadaşlardan özellikle yorum alabilir miyim? 110000 TL ye kadar(ÖTV indirimsiz) araç tercih edebilirim.
Acer 4820TG Laptopa windows 7 Ultimate yüklemek istedim.Yükleme ortalara geldiği sıra mavi ekran çıktı ve yüklemenin yapılamadığı uyarısını verdi.Tekrar home basic sürümüne döndükten sonra sistemi tekrar açmak istediğimde windows başlatılıyor ekranı çıkıyor ve orada kalıyor.
F8 ve F12 ye basıp tüm seçenekleri denedim.Acer Recovery diski ile başlatmak istedim gene olmadı.Ne yapmam lazım.Servis yolu mu gözüktü?Ne olur yardım edin.
Laptopa windows 7 Ultimate yüklemek istedim.Yükleme ortalara geldiği sıra mavi ekran çıktı ve yüklemenin yapılamadığı uyarısını verdi.Tekrar home basic sürümüne döndükten sonra sistemi tekrar açmak istediğimde windows başlatılıyor ekranı çıkıyor ve orada kalıyor.
F8 ve F12 ye basıp tüm seçenekleri denedim.Acer Recovery diski ile başlatmak istedim gene olmadı.Ne yapmam lazım.Servis yolu mu gözüktü?Ne olur yardım edin.
Arkadaşlar ,
İlköğretim Okulunda görev yapan bir öğretmenim.Kendi sınıfımda projeksiyona bağlayarak (vga)kullanabileceğim 1000 TL civarı bir notebook almak istiyoruz.Sınıfta genellikle internet ofis uygulamaları kullanacağız.Wireless çekim gücü ve pil ile çalışma süresi benim için önemlidir.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar ,
İlköğretim Okulunda görev yapan bir öğretmenim.Kendi sınıfımda projeksiyona bağlayarak (vga)kullanabileceğim 1000 TL civarı bir notebook almak istiyoruz.Sınıfta genellikle internet ofis uygulamaları kullanacağız.Wireless çekim gücü ve pil ile çalışma süresi benim için önemlidir.
Arkadaşlar ,
Arkadaşlar bir galericide 2008 model ford focus 1.6 Collection buldum.Araç 30000 km.Galerici bir parça boyası olduğunu söylüyor.İnternetten incelediğim kadarıyla ABS ,4 Airbag,yol bilgisayarı donanımları var.Beni düşündüren tarafı yakıt benzinli ve sanırım 10 lt şehir içi tüketimi var.Gerçi yılda 10000 km den fazla yol yapmıyorum.Öğretmen olduğum için daha ekonomik bir araba bakıyordum ancak bunun km si ve focus olması beni cezbediyor.
Fiyat 25000 TL ne dersiniz alınır mı?Yoksa başka bir şey mi bakayım?
Henüz iki yıl dolmadan 32D3000 televizyonumda arıza çıktı.Servisi aramadan sizlere sorayım dedim.
TV yi ilk açtığım zaman görüntü yerine renkli dikey şeritler çıkıyor ekrana ve 5-10 saniye sonra görüntü geliyor.Bu arada tv nin sesi geliyor.tv ısındıktan sonra herhangi bir sorun yok.Uydu alıcısından mı diye kapatıp kablodan denedim açmayı.Aynı şekilde açıldı.Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar Peugeot 306 aracımda kaloriferi açtığım zaman aracın içerisine çok ağır derecede bir koku doluyor.Silikon kokusunu andırıyor daha çok.Kalorifer düğmesini kırmızıdan yeşile çektiğimde koku kesiliyor.
Güvendiğim bir ustaya durumu anlattım.Bu araçlarda polen filtresi olmadığı için zamanla klima kirliliği oluşabileceğini bununda temizlikle çözülebileceğini anlattı.Bu işlemi o yapmıyormuş ve yapan her ustada da sağlıklı sonuç alınmıyormuş.İşin garibi klimayı açtığım zaman bir koku olmuyor.
Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?Klima ustası tavsiye edebilir misiniz?İstanbul Anadolu yakasındayım.
Arkadaşlar Sony D3000 TV me next super plus uydumu component kablo ile bağlıyorum.Görüntü kalitesinden de memnunum.Ancak dvd içinde aynı bağlantı türünü kullanamak istiyorum, LCD de tek yuv girişi var .Component i çoklayıcı bir aparat bulabilir miyim ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 264
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 60.818 (Bu ay: 138)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.