Teğmen
23 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
www.knightfight.org

webde dolasirken bu siteye takilip kaldim. yaklasik 2 aydir oynuyorum... bence guzel bir oyun...

fakat neden bu oyunun tam bir Osmanli Imp. versiyonu yok ? varsa ben mi bilmiyorum ? ya da populer oyunlar illa bati kulturu uzerine mi kuruluyor ???
daha önce premium için ödeme yapmış olan var mı ???????

nası yapcaz bu işi güvenli şekilde ve hızlı ?

http://www.knightfight.org/?ac=vid&vid=70004275
slm arkadaşlar

hp nx8220 almayı düşünüyorum ama ;

hp nx8220 (PG800EA) , hp nx8220 (PG802EA) , hp nx8220 (PG803EA)

karar veremedim. yardımcı olursanız sevinirim.
Asus A7V880 (AMD,Via Chipsetli,DualDDR,SATA...) anakartıma

http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=A7V880&langs=01

80GB MAXTOR SATA'yı doğru bir şekilde takıyorum , biosta harddisk gözüküyor ,

fakat windows kurarken " Bilgisayarınıza bağlı hiçbir sabitdisk bulunamadı , Windows kura devam edemiyor "

mesajı çıkıyor.

. Ayrıca anakartta IDE harddisk takılı iken windows kuruluyor.

SATA ile ilgili bir sorun var gibi . Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
orjinal cdkeyim var(hl2) ve steamden indirdiğim dosyalar nerde bilmiyorum... lütfen yardım edin ( bu arada eğer indirilen dosyalar C:\Valve klasörü içinde ise şimdiden 1 GB gözüküyor ama indirme işleminin bitmesine hala 200 dakika var
Arkadaşlar Counter-Strike:Source 'u internetten download ediyorum ama dosyaları nereye kaydediyor bulamadım. Bir de bendeki orjinal HL2 CDKEY'i istediğim bilgisayara kaydedip o makinede HL2 oynayabilirmiyim acaba ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Selam arkadaşlar ,

Şu an elimde 120GB Seagate SATA ve 160GB Samsung SATA var. Malum artık oyunlar da fazla yer işgal ediyor harddisklerde. Hatta dvdler kullanılmakta bazı oyunlarda.
Benim 200GB veya 250GB harddiske ihtiyacım var. Önerilerinizi bildirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler
walla bu harddiski 160GB diye aldım , 125'ten fazla göstermiyor. Biosta 160 yazıyor ama WindowsXP'de 125GB'tan fazla gözükmüyor. Partition Magic 8'de işe yaramıyor. Bir kaç kere format attım ama değişen bi şey yok. Yardım edebilecek varsa sevinirim ... [bandt]
Norton Antivirüs 2003 ile aynı anda Mcafee veya Pccillin 2002'yi çalıştırsam nasıl olur ? Hiç böyle bi şey deneyeniniz oldu mu ?
Hakkında
İlgi Alanları: Online Games - euRO,CS,WoW
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 321
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 13.750 (Bu ay: 47)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.