Çavuş
25 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar , Harman Kardon AVR 156 sahibiyim. HDM 1 çıkışında sadece görüntü alabiliyorum aynı zamanda Ses gelmiyor.
HDM 2 veya HDMI 3'e bağlayınca sorun yok ses+ görüntü aynı anda alabiliyorum.
Bağlantı ayarları yada reset gibi bir çözüm olabilirmi? Öner ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki klimalar için tercih yapmam gerekirse hangisini önerirsiniz. Fiyatşlar birbirine çok yakın olarak düşünebilirsiniZ.
35 m2, K.D. cephe, ara kat alan için.
Mitsubishi heavy SRK-45ZMP-S -
Mitsubishi elec. MSZ-HJ35 VA -
toshiba RAS-13S3KV-TR-
Samsung a7 telefon satın aldım. Üzerindendeki versiyonu 5.0.2 ancak üst versiyona güncellerken sürekli hata alıyorum. Firmaya gidip söylediğim de sizin versiyon güncel, yeni versiyon daha gelmedi geldiğinde güncellenecek dediler. Ben pek ikna olmuş değilim. Bilen arkadaşlar beni yönlendirirse sevinirim.
( Neticede telefonu alalı 1 hafta oldu. Bir sorun varsa vakit geçirmeden aksiyon alacağım. )
Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba, 2 sene önce Safir T14 aldım. Aldığım günden beri sorunları bitmedi. 2-3 kez de fabrikasına kendim gittim. Ancak sorunlar bitmek bilmedi.(Bin pişmanım.
Bu sebepten yeniden tüfek almak için başvurdum evraklarım çıktı. Bana, sorun çıkarmayan ithal otomatik ve pompalı tüfek marka önerilerinizi söylerseniz sevinirim.En uygun yer nersidr?
Bütçem 2000 tl.dir.
Teşekkürler.

Arkadaşlar Iphone ön camını değiştirdim.Buraya kadar bir sorun olmadan kullanıyordum.Taki en son yeni yazılım sürüme güncelleme yapana kadar.
Sürüm güncellemesi yaparken cihaz kendini kapattı. Bunun tamirini yapacak uzman ve tecrübeli bir servis ve uzman arkadaşlar benimle irtibata geçerse sevinirim.
Mert.
Arkadaşlar merhaba, HARMAN CARDON AVR 156 müzik sistemi kullanıyorum.Bu modelin bluetooth bağlantısı üzerinde yok.
iphone ve Ipad ile bluetooth bağlantı yapmak istiyorum. Bunun için önereceğiniz bir aparat ve cihaz varmı?
yapan varsa bana yardımcı olabilirmi ?
Teşekkürler.
Güray
Arkadaşlar, Samsung galaxy ace 7500 kullanıyorum. 1 haftadır wifi bağlantı kuramıyorum.Wifi ayarlardan "bağlantı başarılı bağlandı" diyor ancak hiçbir uygulamadan internet açılmıyor.
Not: 1 hafta önce modemi resetleyerek yeniden kurdum. pc ve ı phone dan wifi bağlantı kurabiliyorum. Ancak Samsung galaxy ace dan wifi kuramıyorum. Bununla ilgilimidir emnin değilim ancak acil yardımınıza ihtiyacım var.

Mert
Merhaba arkadaşlar,

Dizel araçların Torku Yüksek ve Beygir gücü benzinli araçlardan daha düşük, Benzinli araçların ise Beygir Gücü Yüksek, Torku dizellerden daha düşük..

Araç alırkren bu seçimlerden hangisini tercih etmeliyiz.Aynı sınıf bir aracın dizel ve benzinli versiyonu arasında bariz fark oluyor.
Arkadaşlar iş yerimdeki PC de yüklü i tunes programı üzerinde genelde tüm güncelleme, rehber, resim, müzik ve diğer I phone cihazımın backup larını alıyorum.

Ancak Evdeki PC de kurulu i tunes ile eşleştirdiğimde ise i tunes boş olduğu için tabiki hepsi siliniyor.Ertesi gün aynı işlermleri İş yerinde tekrar yapmak zornda kalıyorum.
Evdeki İ tunes programına, I phone daki bilgilerimi nasıl aktarabilirim ve eşleştirebilirim?

Teşekürler..
Arkadaşlar aracın arkadaki orjinal cam rengi koyu yeşil.Ön camları da bu renge kaplatmak isitiyorum.Aranızda araştıran oldumu?
Cam filmi yada laser yaptıran arkadaşlar varmı?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 102
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 44.339 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.