C

Çavuş
14 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar asp sayfada gösterilen bir film kaynagina bakilinca pathi belli olmuyor ve serverde hangi klasörde bilinmiyor. Ama download edilmeside sart :)

Ne yapcagiz?
Kaynakta inanin hiç iz yok nerde olduguna dair asx ler bile yok. Nasil çekecez bu filmi mutlaka bir yolu olmali.

Sevgiler
<font face=Tahoma>Evde iki bilgisayari birbirine direkt olarak bagladim. XP pro yuklu olanda iki ethernet var biri ile internete baglaniyor 98 yuklu olan diger bilgisayara ikinci ethernetle paylasim veriyorum. Sorun yok iki bilgisayarda internete baglaniyor ama birbirini göremiyor 98 yuklu olanda masaustune bir turlu ag komsularini koyamiyorum. Hal böyle olunca paylasimda veremiyorum. Neden olabilir.

Ikinci sorun daha basit XP pro yuklu olan bilgisayarda 4 user tanimli ama acilista direk benim userime dusuyor bilgisayar. Ben acilista sorsun ve herkes parolasi ile girsin istiyorum nereden yapilir bu ayar?

Sevgi & saygi...</font id=Tahoma>

Sevgiler
Hemde ne vahim offffff offfffff...

Olay su arkadaslar: Ulan bu boot.ini dosyasi C:\ nin tam ortasinda ne duruyor ulan ben bunu silerim, silersem ne olur ha falan derken caaarrrtttt diye sildimmi boot.ini yi sonraaaa acilmadimi benim aslan gibi pc sonraaa elimde 3-5 bad sectolu bir 800 mb bir hard disk vardi ona zar zor kurdummu win 98 i (su anda onla baglaniyorum) sonra diger xp kurulu HDD i secondary master ya da primary slave diye tanistirayim istedim bu hard diske ama nafile 10 saattir ugrasiyorum acmam abi diyor. win98 ntfs i secondary hard disk olarak tanimazmi tanimazsa ben ne mok yicem, formattan baska her türlü tavsiye edilen yola uyacama söz veririm, format atamam, atamammmmmmm... acil acil acil mayday mayday sosossososoososos

Sevgiler
Bilgisayari her açisimda iki adet desktop.ini dosyasi açiliyor ve bu mesaj var içinde
[.ShellClassInfo]
LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21787

Nedir bu? Ne yapmak lazim? McAffe nin en son uptrade edilmis sürümü sabah aksam tariyor dosyalar açik olmasina ragmen bisey bulamadim diyor.

Sevgiler
yaw Mekanik daha önce sitelerim çok çalindi (konuyla ilgili sitedeki foruma bakabilirsiniz), ama içindeki fontlari asiran ilk sen çiktin. Birde zaten zipli çektiğin fontlar için yazdigin yaziya bak <b>"Sevgili Mekanik OnLine okurları sayfamızda seçilmiş fontlar bulunmaktadır.
Sizin için kolay olsun diye fontları sıkıştırdık dosyaları indirdikten sona windows
klasörünün içindeki font klasörüne açınız. "</b>

Bari içine yazdigim copyright larıda degisseydin. TrSah= Türkçe Sahin, SFG= Şahin Fikri Gür oluyor.

Ya da emege saygi olarak bu fontlar <b>www.ceviz.net</b>'ten alınmıştır deseydin.

Sevgiler
Selam,
Asus P3V133 bir ana kartim var, kitapcigina göre PIII 733'ü destekliyor. Ama bütün jumper ayarlarini düzgün yapmama ragmen 550'den yukari çikaramadim. Açilista PIII 550E yaziyor bu E ne demek? Ve ramlerin hepsi 100 Mhz aceba bu yüzdenmi 100x5.5=550 görüyor ramleri 133 Mhz alsam 733 görür mü?

Bios uptade yaptim Asus Live Value ile ama sanirim tam olmadi. Gerçi internetten yaptim herseyi düzgün yükledi gibi ama genede emin deilim. isletim sistemim XP. Yardimci olursaniz sevinirim.

Sevgiler
Hakkında
Forum İmzası:
Sevgiler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 48
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.759 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.