Binbaşı
17 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar ,

19.01.2015 tarihinden itibaren kendi CS GO serverımızı açmış bulunmaktayız.Uzun süredir DH üyesi olduğumuz için sizleride serverda görmek istiyoruz.

Server kuralları her public serverlarda olduğu gibi aynıdır.Hepinizi bekliyoruz

Server ip : 77.223.154.170:27015

İyi forumlar , iyi oyunlar
Eskiden bildirimler tek tek birikirdi. Son güncellemeden sonra twitter bildirimlerine(sanirim sadece twitter degil hepsine) bir degisiklik geldi. Bildirim geldiginde normal gozukuyor, yeni twitter bildirimi geldiginde bir oncekinin uzerine yaziyor ve bu cok gicik bi durum

Ayarlarda dolastim ama bi hal caresini bulamadim. Var mi eski haline nasil cevirecegimi bilen ?
Bune ya cins cins şeyler, durduk yere nerden geldi şimdi bu ? Evet desen bile girmiyor. Çözümünü bilen var mı ? Güvenlik duvarını/anti-virüsü kapadım denedim, yemedi.. 2 ARAM atacaktım hevesim kursağımda kaldı

edit, ups.. yanlış yere açtım sanırım:D
Başlık gayet net abilerim. Aion için bir ekran kartı lazım. Sistemin resmini çekip koydum herhalde bir fikir verir :D

Oyunun kasmasından sıkıldım. 100vs100 büyük kale savaşları veya world bosslar için konuşmuyorum 6 kişilik gruplarla girilen instancelarda bile kasıyor :) veya 3v3 arena da bile kasıyor. Townlarda zaten kasıyor. Hayır diğer adamların videolarını izliyorum, adam sanki başka oyun oynuyor. BF4 oynayamıyorum mesela :D Sorun Ekran kartından kaynaklanıyor olsa gerek.

Ekran çözünürlüğü, 1920x1080

edit, sadece aionda değil diğer oyunlarda da 1920x1080'de oynarken oyun kasıyor, ekran kartından olsa gerek? Çözünürlüğü düşürüp oynamakta can sıkıyor..

Öğrenciyim, çok param yok :) Makul bir ücrete iyi performansı alabileceğim ekran kartını arıyorum :)
edit2, 400TL max abilerim, kusura bakmayın belirtmedim daha önce, unutkanlık
Yapı Kredi hesabı olan aion coin satışı yapan güvenilir bir site var mı bildiğiniz ? Sanalsaray ve GameSultan kullanmıyor artık yapı kredi sanırım :(

https://store.donanimhaber.com/ee/67/81/ee678110337feeed53475a1c77c84c05.png

Makro yöneticisini açmaya çalıştığımda bu hata geliyor tamam deyip geçtiğimde açılıyor herneyse ayarlıyorum makroyu kaydet dediğimde de aynı bu hata geliyor. Derdi ne bunun ya neyi konumlandıramıyor bu :@
Oyunu dün gece indirdim kurdum 1.01 patch ve Crack attım Serialde buldum bir yerlerden muhtemelen bu aşamada yanlış birşeyler yaptım Sorun resimde işte. Ekranın bir kısmına oturmuyor Çözünürlük problemi mi var anlamadım ?
Win7 64bit SP1 - 1920x1080

https://store.donanimhaber.com/2b/4c/3d/2b4c3d091cf706e7769ee7f4a7087619.png

JDownloaderı kurdum en son sürümünü indirdim sitesinden ama açılmıyor nedenini anlayamadım. Tıklayınca hiç birşey olmuyor açılmıyor. İşletim sistemim Windows 7 - 64bit. Uyumluluk falan ayarladım XP SP3 de açmaya çalıştım, yemedi. Java ile yazılmış acaba java da 64bit falan mı olması lazım anlamış değilim acilen JDownloader kullanmam lazım.

Yanlış yere açtıysam affola
Bu macro işi nasıl olucak ? Normal skilleri peş peşe kullandırabiliyorum ama komboları yapamıyor ( Hani şu Glad'daki iki kere vurup sonra zıplayan ) Bir şey anlamadım bu işten.

Mantığı ne ? Örnek verebilir misiniz ? Ne nasıl kullanılır ? İncelikleri, ipuçları ?

10 Level oldum 1-2 görev yaptım Altgardda yumurta verdiler falan fiskos sonra bir Ribbit ( sanırım ) diye sevimli mi sevimli bir şey verdiler bana

Oynuyoruz iyi hoş, yıkıyoruz hatta 1 tane hediye bile verdi bana Bu büyücek mi ? Saldırıcak mı ? Ne işe yarıcak bu ?

Edit : Anuharttayım, yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum Nick - Xenolez ( Asmo )

http://c1206.hizliresim.com/y/n/8b744.png

Hakkında
Forum İmzası:
.

All I wanna do is Lose Control !

.
Hakkımda:
Sorular için PM atmanız yeter :)
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Steam
Steam
LOL
Vayne
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.425
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 15.105 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.