A

Çavuş
14 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

Binamda süperonline fiber altyapısı olduğu için cuma günü geçiş yaptım. İlk gün her şey güzel çalıştı. Ama sonraki 5 gün boyunca ise hattım problemli ve çözemiyorlar. Bazı sayfalar açılırken bazı sayfaları açılmıyor bazıları ise tekrar sayfa yenilemesiyle açılıyor. Sorunun superonline default'ta modem üzerine ayarladıkları dns server'larına erişiminde olduğunu saptadım ben. Ama durumu anlatmama rağmen hiç bir gelişme yok. Müşteri temcilcisine durumu anlattığımda hala kablo kontrolü için vs. adam yolluyorlar. Sorunun network ile alakalı çözüm gerektirdiğini anlatacak eleman bulamıyorum. resmen. Sorunu çözmek için benim yapmam gereken kaçırdığım bir şey mi var? Ya da bu sorunla karşılaşan başka birileri var mı? Fikri olan?

Modemim:

ZTE H267A

Modem üzerinde WAN üzerinde gözüken dnsler:

213.74.1.1

213.74.0.1

Lokasyon:

Manisa

Sorunu saptarken yaptıklarım:

1. ipconfig /flushdns
  2. ipconfig /displaydns
  3. DNS cache'nin temizlendiğini görme
  4. nslookup
  5. instagram.com
  6. DNS request timed out. timeout was 2 seconds. -> düzensiz olarak ya timeout alıyor ya da ipleri çözüyor.
Selam beyler,

Aslında Lol forumuna açmıştım başlığı ama burdan daha çok kişiye ulaşır diye konu dışında da açmak istedim.
Intel extreme masters oyun etkinliklerinin şerefine oyun bilgisayarı veriyor çekiliş yaparak. Katılmak isteyenler aşağıdaki refli linkimde katılabilirler.

Çekiliş Linki:

http://splur.gy/r/NyZzf/r/35bJ1ZTXBQn

- Get Started ile kayıt oluyorsunuz. Facebook ile ya da mail ile kayıt olunuyor.
Silinebilir
Şampiyonluğun şerefine Sneijder'in Beşiktaş kalesine salladığı gol tribünden çekimi

https://www.youtube.com/watch?v=ZXRCR7_JCxc
Paragon level 64 üm. Hellfire ringlerim gemlerim falan bir sıkıntı yok hepsini tamamladım ve xp farmı için hızlı mp2 farmı yapıyorum. Yalnız tek oynamak sıkıcı.
Hızıma ayak uydurabilecek WW barb ya da tactical advantage dh ariyorum birlikte farm yapmak için.

115k dps
tempest rush monk

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MrtUtk-2418/hero/6385636
MrtUtk#2418
Php öğrenmek isteyenler için tavsiye edebileceğiniz güzel bir kaynak kitap var mı acaba? Kitabın ingilizce/türkçe olması farketmez. Kendim C++, java gibi programlama dillerini biliyorum. Onun için döngüleri ya da if leri anlatan bir kitaptan çok pratiğe dönük örneklerle anlatan bir kitap arıyorum. Aklımda orjinal bir fikir var ve bunu hayata geçirmek için php öğrenip kendi başıma yazmak istiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum
Beyler telefonu bugün aldım ve kafamı kurcalayan bir nokta var sormak istiyorum.
Telefonun üst barında bir "E" simgesi var. Biraz araştırdım Edge'in kısaltması diyorlar. Ben mail adresimi ekledim maillerim otomatik görünüyor. Navigasyonu da kullanabiliyorum herhangi bir wifi olmadan.
Yalnız bu işlemler sırasında bu E simgesi yanıp sönüyor falan. Acaba bu yaptıklarımın hepsi avea internet üzerinden mi gerçekleşiyor? Yani bu yaptıklarım(navigasyon,mail alma vs) daha sonra avea hesabımdan tl olarak düşücek mi?
Şu ana kadar herhangi bir ücret düşmedi ama sonra fatura çıkmasın başıma diye soruyorum.
Merhaba arkadaşlar,
Uzun bir aradan sonra iyi bir telefon almak istiyorum.
Baya bi uzak kaldım cep telefonu dünyasından onun için pek bilmiyorum şu an hangi telefonlar iyi :/
Samsung galaxy s2 özelliklerini inceledim yorumlarını okudum şu an için bi seçenek olarak duruyor. Isınma sorunu ve az şarjdan yakınmışlar biraz onun dışında iyi gibi.
Bir de HTC Sensation'ı önerdiler o da benzer özelliklerde.
Sizce bu ikisinden birini mi almalıyım ya da bunların ayarında başka telefon tavsiyeniz var mı? Tavsiyenizin nedenlerini de söylerseniz sevinirim.
Aslında bir teknoloji canavarıyımdır ama telefon konusunda biraz geri kaldım sanırımı iyi bir giriş yapmak istiyorum

Not: bütçem 2000tl yi aşamaz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 110
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.625 (Bu ay: 417)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Diablo
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.