S

Onbaşı
30 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Antalya'da Alanya Belek Manavgat civarında Denize yakın araba veya yürüyerek gidilebilecek, temiz , kahvaltısı olan bir pansiyon veya küçük otel tarzı bir yer arıyoruz. Eşimle birlikte gideceğiz. Temiz ve bakımlı bir yer olması bizim için önemli rustik yerleri pek sevmiyoruz daha çok modern ve yeni yerleri tercih etmekteyiz.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce Toyota Corolla HB 2006-1.6 benzin lpg'li aracım vardı ancak 3 yıl kullandıktan sonra model yükseltmek için sattım.
Ramazan bayramından sonra bir araç almayı planlıyorum ve büyük ihtimalle c4 alıcam. Diğer bir alternatif ise golf mk6, ancak tasarım ve dış görünüş olarak C4 daha çok hoşuma gittiğinden tercihimi C4ten yana kullanacağım.

Araçta istediğim özellikler ise,

Manuel ve Dizel olması olmazsa olmaz şartım.
Genelde uzun yol ve kalabalık seyahatler yaptığım için 110(115 tam emin değilim) olan versiyonunu düşünüyorum. 90 beygirlik versiyonların ihtiyaçlarımı karşılayıp karşılamayacağı konusunda emin değilim.
Hız sabitleme,(sonradan serviste takılabiliyorsa şart değil)
Olursa geri görüş kamerası tercih sebebi olabilir ancak şart değil.
diğer ek özelliklere açığım ancak tercih sebebi değil (Örneğin cam tavan olsa iyi olur ama olmasada olur )

Bu özelliklere sahip 2012 ve üstü modellerden hangilerinde bulabilirim. Siz hangi model ve donanım seçeneklerini tavsiye edersiniz?

Hız sabitleme olmayan bir araca sonradan ekletmek istersem servis veya özel servis bu işlem için ne kadar ücret öderim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,
iyi akşamlar
Merhaba arkadaşlar,

2006 Model 1.6 terra vvti toyota coralla hb aracımı yaklaşık 2 ay önce aldım. Aracı aldığımda herhangi bir problem yoktu. Ancak son 1-2 haftadır araç vites geçişlerinde sorun yaşıyorum.

Aracı debriyaja basıp çalıştırıp 1. vitese atıp gittiğimde herhangi bir problem yok. Ancak kırmızı ışıkta falan durdugumda aracı boşa atıp ayağımı debriyajdan çekersem, tekrar debriyaj yapıp vitese atmaya çalıştığımda 1. vitese çok zor geçiyor(zorlarsam). Bu durumda 4. vitese atıp (dişli geçiyor) tekrar 1. vitese atıp devam ediyorum.

Birde geçen gün denedim aracı debrijaya basıp çalıştırmassam aracı ilk çalıştırmada 1. vitese atamıyorum(1-2-3. viteselere geçmiyor veya çok zorlayarak geçiyor 4. ve 5. vitese dişli geçiyor.) . Kontak kapatıp tekrar debriyaja basarak çalıştırırsam normal olarak atabiliyorum 1. vitese.

Konu hakkında tecrübeleri olan varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim.

İyi forumlar

edit: Araç eğimli bir yerde ise aracı hafif yürütüp tekrar debriyaj yaptığımda aracı vitese atabiliyorum. ayrıca araç çalışmazken vitesler sorunsuz geçiyor.
Bilgisayarımı açtığımda windows hata kurtarma sayfası geliyor
normal olarak başlat dediğimde
windows başlatılıyor diyip win7 simgesi geldiğinde mavi ekran hatası veriyor ve reset atıyor
başlangıç onaramayı başlat dediğimde ise kullanıcı seçim ekranı boş geliyor mouse kıpırdıyor ama ordan öteye gidemiyorsun

win 7 yi yeniden kurmayı denedim fakat kuruluma başlayıp dil seçimini yaptığımda kurulum başlıyor diyip kalıyor mouse gene hareket ediyor ama kurulum yapılmıyor

sorun ne başına gelen bilen varsa söylerse sevininirim

win 7 ultimate 64
intel core 2 duo
4gb ram
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 45
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 936 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.