Çavuş
23 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Superonline dan aldıgım me181cx kodlu tablet güncelleme yaparken kapandı sanırım sonra açtıgımda android simgesiyle altında devamlı dönen bir bar var ve tablet açılmıyor.recovery menuden factory reset yaptım yine açılmadı.Bilgisi olan varmı ?
Kendi ekleyebileceğimiz bir güncelleme varmı ?
22000 civarı bütcem var fiat linea düşünüyoruz dizel ve otomatik
1.3 M.jet Dynamic araclar nasıldır donanımı nasıldır önerirmisiniz yada baska bir tavsiyeniz olurmu
çok yaslı olsun ıstemıyorum 2008 civarında birşey olursa sevinirim
1.4 tsı leon almayı düşünüyorumda herhangi bir yerle konuşmadım indirimli fiyat olarak 38.500 görünüyor peki bu bütün ekstralarla ( esp ydi park sensörüydü yagmus sensörüydü sunroof du) toplam ne kadara gelir fiyatı yardımcı olabilecek varmı ?
bütçe olarak 30-35 arası bir bütçem var.spor bir goruntusu olan performans olarak tatmin edici konforuda iyi olan bir araç arıyorum
aklımda civic ve corolla vardı ama corollanın pek spor bir goruntusu yok civic içinde yalıtımı iyi değil ve kaportası zayıf boyası ince gibi seyler duydum civic in tork konusuda benı dusunduruyor...
sıfır almayı dusunsem cruzelar var onlarda pek hoşuma gitmedi..ve çok yakıyor sanırım ( veriler oyle diyor en azından )
bunun dısında golf yada a3 gibi araçlar düşünüyorum ama bunların özelliklerinden pek haberdar değilim..
aradıgım ozellıklerde
benzinli olacak
performans yonunden ıyı olacak
az yakarsa ıyı olurda lpg falan dusunucem sanırım cok buyuk bı etken degıl bu
sedan hb farketmez
2007 civarı bir araç alıcam

ama civic biraz agır basıyor yinede size sormak istedim önerebileceginiz baska arac varmı yada bunlardan alma diyecegınız eksisi artısıyla anlatırsanız sevinirim
Ben ps3 den internete wireless la bağlanıyorum daha doğrusu bağlanmaya çalışıyorum.modemle ps3 arasında 10 m mesafe falan var hatta 7-8m ama uptade falan yapamıyorum.%7-8 gibi bağlantı kopuyor.modemi yaklaştırıyorm sonuç gene aynı.internet hızım 512 Ama yazın rahatça bağlanıyordum killzone falan oynuyordum internet üzerinden şimdi bağlanamıyorum.laptoptan gayet rahat bağlanıyorum.
kafama takılan sorun şu acaba internet hızından dolayımı sorun çıkıyor yoksa ps3 demi bir terslik var?
1 kaç gune kadar 2 oyun alıcam birisi pes yada fifa olacak..ama diğerinde bir fikrim yok..Bana güzel ve oyun bittiginde online oynayabileceğim kısacası bittigi gibi rafa kaldırılmıcak bir oyun lazım..
Sony , TGS 2009'un başlamasına saatler kala müjdeli haberi verdi ve GOW 3'ün E3 2009'da gösterime sunulan demosunun GOW Koleksiyonunda yer alacağını duyurdu ve bir çok GOW hayranını sevince boğdu.

Bilindiği gibi GOW 1 ve GOW 2'nin yeniden hazırlanmış , full 1280 x 720 çözünürlüğe (720p) sahip, 60 fps hızda çalışan , AA çalışması yeniden yapılmış ve trophy desteği sağlanmış hallerini barındıracak olan GOW Koleksiyonu ise bu yılın sonunda Amerika'da 39.99 $'dan piyasaya sürülecek. (GOW Koleksiyonunda bölge kodu bulunmadığını hatırlatmakta fayda var)
kaynak
kaynak
uptade yapmaya calışıyorum ama yapamıyorm giriyorum system uptade bolumune baslıyor uptade %1 falan olunca 80710723 hatasını veriyor..anlamadım bir türlü bilen varmı acaba ??
ben yeni bir ps3 aldımda bununla beraber paket olarak motostorm ve bu oyun geldi motostrormu taktım oynadım sorun yoktu sonra bu oyunu taktım hdd de hiçbirşey olmamasına ragmen boş yer yok dedi..nedendir bu acaba ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 71
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.703 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.