Teğmen
21 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar samsung laptobumda hd545v ekran kartı var win 8 kurdum fakat ekran kartını bir türlü yükleyemedim,aygıt yöneticisinde baktığımda 4500 series diye bir şey yüklü görünüyor. Forumda yazılı olanlara baktım ama halledemedim. yardımcı olabilecek var mı?
bilgisayarıma windows 8 kurdum ekran kartı 4500 series diye otomatik yüklendi,kendi driverimi yükleyemiyorum yardımcı olabilecek var mı?
arkadaşlar bu lcd tvde resim ve müzikleri görebiliyoruz ,fakat film formatlarını göremiyoruz...lg tvlerde servis menüsünden film oynatma menusunu açmak mümkün bunun arçelik tvlerde olan bir şekli var mı yardımlarınızı bekliyorum ?
ARKDAŞLAR MEDİA MARKT İNDİRİM YAPACAKMIŞ 149 LİRAYA VERECEK MAKİNAYI....SİZCE NASIL BİR FOTOĞRAF MAK
arakdaşlar gecenlerde bir başlık açmıştım.bu plazma nasıl diye;bu hafta sonu gittim plazmayı aldım taktırdım.çok hoş bir görüntüsü var ayrıca alırken altın kaplama scart kablosu da aldım güzel bir görüntü sağlıyorum.arkdan yansıma sorunu da yaşamadım.Kullananların önerileri neler acaba öğrenebilir miyim???
arkadaslar bugun bu televizyonu almayı dusundum.kullananlar ve fikirleri olanlar yazabilir mi.Ayrıca bu lg'nin plazma tv'si sizce plazma alınmalı mı

arkadaşlar ayrıca 32lf2500, 37lh3000'le 42 pq 2000'i karşılaştırırmısınız?bunların aralarında ne gibi farklar var ?
ARKDAŞLAR ben daha eramı alalı 1hafta oldu yaptığım km toplam 120 arabam dizel..bugün biraz basayım motoruda açayım dedim fakat o kadar da basmadım 2000-4000 devr arası sürdüm en fazla 140 ı görmüşümdür arabamla evin önüne geldiğimide plastik yanık kokusu geldi araba biraz dinlensin diye de yaklasık 1dak stop etmedim neyse kaputu açtım motor aşırı derecede sıcaktı.sağ ve sol çamurluğun üstündeki bölüm dikizlere doğru giden taraf aşırı ısınmıştı bunun kaynağı ne olabilir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm arabamdan memnundum bugün bu erimiş plastik gibi kokan şey beni çok korkkuttu !!!!!!! cvplarınızı bekliyorum ???????????????
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
opel
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 185
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 25.821 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.