Şimdi Ara

ACİL YARDIMM HEM DE ÇOK ACİL!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 2009erateamabs (6 mesaj) alpercan (2 mesaj) JackDaniels (2 mesaj) legend1982 (1 mesaj) !! €MR€ !! (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Hyundai >> ACİL YARDIMM HEM DE ÇOK ACİL!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ARKDAŞLAR ben daha eramı alalı 1hafta oldu yaptığım km toplam 120 arabam dizel..bugün biraz basayım motoruda açayım dedim fakat o kadar da basmadım 2000-4000 devr arası sürdüm en fazla 140 ı görmüşümdür arabamla evin önüne geldiğimide plastik yanık kokusu geldi araba biraz dinlensin diye de yaklasık 1dak stop etmedim neyse kaputu açtım motor aşırı derecede sıcaktı.sağ ve sol çamurluğun üstündeki bölüm dikizlere doğru giden taraf aşırı ısınmıştı bunun kaynağı ne olabilir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm arabamdan memnundum bugün bu erimiş plastik gibi kokan şey beni çok korkkuttu !!!!!!! cvplarınızı bekliyorum ???????????????

|
    |
  • Yarbay
    17382 Mesaj
    havalar sıcak bu yüzden lastiklerden gelmesin bu koku ve sıcaklık

hararte seviyesine dikkat ettinmi

radyatör pervanesi çalışıyormuydu

suyunu kontrol ettinmi belki su eksiktir
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ilgin için teşekkürler saat gece 12 gibiydi hava da o kadar sıcak değildi sadece söylediğim yerlerden geliyodu koku..kaputu açtım motorun üstündeki plastik aşırı ısınmıştı ayrıca sileceklerin önünde bulunan havalandırmanın plastiğinin olduğu bölümde aşırı ısınmıştı,tekerlerklere baktım kesinlikle bi koku yoktu
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    cvp yazan yok mu servise götürcem arabayı yoksa aklıma çok takıldı ????????
  • Binbaşı
    1860 Mesaj
    evet acil servise götür arabanı garantiden bakarlar
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar götürdüm arabamı nedenini sordum sizinlede paylaşayım korkmayın erimiş plstik kokusu gelirse çünkü bunlar mumlama yapıyolarmış yeni arabalar paslanmasın diye bu da zamanla eriyecekmiş ilk zamanlar koku yapar dediler rahatladım :)
  • Yarbay
    17382 Mesaj

öldün üldün dirildin ama haaa
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    napiym ya sana olsa sanki sen ölmezdin insanoğlu malına da mecburen değer veriyo :))
  • Kurmay Yarbay
    13054 Mesaj
    Arkadaşım öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun,iyi günlerde kullanınız.Ancak aracın kullanım kitapçığında ilk 1000 km. aracın zorlanmaması gerektiği yazıyor okumadınız mı?Basmak için acele etmişsiniz.

Bu arada takıma da bekleriz.
  • Binbaşı
    1860 Mesaj
    Bende i30 un silecek suyu ikazı yandığında heyecan yapmıştım
    ey gidi günler
    |
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    teşşekkürler arkadaşım okudum o kitapçığı yazdıkları sey 4000 deviri geçmeyin 5. vitesde daha 4 devre varmamıştım bile sıcaklık ve kokuda korkuttu mecburen işte söylediğim gibi işin aslıda mummuş... artık zaten yavaş kullanacam
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    geçmiş olsun allah kaza bela vermesin hayırla kullanmayı nasip etsin.
  • Binbaşı
    1057 Mesaj
    garantisi vardir bence direk servise götür, riske atma.
  • Binbaşı
    1960 Mesaj
    hayırlı olsun, geçmiş olsun
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
takipçi satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.