R

Onbaşı
09 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selamlar,
elimdeki gigabyte 865pe board'un agp slotu 4x/8x.ben bu mb'da 2x/4x geforce pro kullanmak istiyorum... ancak anakartin manualinde 2x/4x kullanimi ile ilgili cekiskili seyler yazilmis.boyle bir kartin default olarak 2x taninabilecegini ve bunu sorun yaratabilecegi yaziyor... ancak jumper ile ayarlanabilenlerin de kullanilabilecegi yaziyor.benim sorum boyle bir anakartta, agp ozelligi jumper ile ayarlanmayan bir agp 2x/4x grafik karti kullanabilir mi? ve bunu denemek herhangi kalici bir probleme yol acabilir mi? simdiden tesekkurler...
tv-out cikisindan, standart/scart'li bir tv'de, kartin cikisin elverdigi olcude kaliteli bir goruntu almak icin hangi kablolardan almaliyim?... kadikoy civarinda nerede ve ortalama ne kadara bulabilirim?...
Bazi PIII islemcilerde olan E / EB gibi ifadelerin anlami nedir?
intel'in 440bx ya da butun boardlarini kapsayan (tabii varsa oyle birsey (-: ) guncellenmis agp gart driver'ini bulabilecegim bir yer biliyormusunuz? esas amacim bu board'in agp2x slotundan side-banding (bios'ta yok) ozellikleri dahil max. performans alabilmek.ayrintili bir bicimde yardimci olabilirseniz sevinirim...
3 yildir kullandigim 32x pioneer cd-rom drive'im omrunun son demlerini yasiyor (-:
nihayetinde yeni bir drive alacagim, 50x asus veya 52x lg dusunuyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum...
merhaba,
motherboard'um asus p3b-f (i440bx) ve ekran kartimin standart suruculerinin peformansindan pek memnun degilim.bu yuzden sifirdan temiz bir sistem kurmaya karar verdim.bu sistemde en yuksek performansi alabilmem icin yapmam gereken update'ler nelerdir? anakartin agp gart driverinin guncellenmesinin daha iyi performans getirecegini okudum, bunu nasil yapabilirim.ayrica anakartin biosunu guncellemek bir yarar saglar mi sizce? bir de geforce256'da en iyi performansi almak icin detonator suruculerinin hangi versiyonunu onerirsiniz? son olarak birkac partition'a ayrilmis bir hdd'yi tekrar nasil birlestirebilirim, bunun icin partition magic diye bir program dl ettim, biraz karisik gozuktu...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 28
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 3.586 (Bu ay: 29)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.