G

Onbaşı
01 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
362241 Gün Cezalı
356846 gün 14 s. 55 dk. kaldı
Gönderileri
Bu facebook konuları son zamanlar çoğaldı gidiyor.Facebook gibi saçma bir siteye üye olmayanlar var.Yok "gruba üye olun" bilmem ne?Başlıyıcam grubunuzada Şöyle k t u n n e l linki atın birşey izleyeceksek veya grup kuracaksan birşey hakkında gel burada Fan kur.

Herkes kaptırmış Facebook zekası gidiyor.
Kütahya'da 5 büyüklüğünde deprem

"6 ila 6.9 arasında büyüklüğe sahip deprem yılda bir kere olurken, 1 Mayıs 2003'ten bu yana ülkemizde 6'nın üzerinde deprem yok. 17 Ağustostan önce de benzer açıklamalarda bulundum. Türkiye;nin her yerinde büyüklüğü 6'nın üzerinde deprem olabilir. Olasılık fonksiyonunu Marmara depremlerine uyguladığımızda ortaya şöyle bir sonuç çıkıyor, 2010 ile 2014 yılları arasında Marmara depreminin olma olasılığı yüksek. Olmama olasılığı da söz konusu."

Prof. Dr. Işıkara, olası depremin Adalar'ın güney batısında beklendiğine işaret ederek, şunları kaydetti:

"Depremi bu kez İstanbul yaşayacak. İstanbul'un Avrupa yakasının kıyı kesimleri bunu yaşayacak. Yalova'dan da hissedilecek. Küçük küçük depremlerin kümeleştiği yerler büyük depremlerin habercisi oluyor. 17 Ağustos depremi de bu kümeleşen yerde oldu. Yalova'ya yakın olarak Kuzey Anadolu fay yolunun güney kolu var. Bu kol İznik Gölü'nün güneyinden Gemlik Körfezi'nden Marmara'ya giriyor. Gemlik Körfezi'nde de kümeleşme var."


İnşallah böyle birşey yaşamayız.Kütahyada gerçekleşen depremde yani az şiddetde değil.Şu deprem olayları birazda olsun beni tırsak biri yapıyor.
Efes Sarı Bayrak'ta DH'den katılan 1 lvlli oyuncu varsa hepsini kasabilirim.Eğer benimle oyunda görüşmek isterseniz Efes CH2(Genellikle) Sarı Bayrak'ta beni bulabilirsiniz.

Katılanların "beni listeye al" demesi yeterlidir.

~~~~~~Liste~~~~~~
-Wizzy
Hakkında
Forum İmzası:
İvan Divandakor

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Mesaj Sayısı: 22
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 97
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 468 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.