Şimdi Ara

PSN'le ilgili ufak bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xbox 360 dan ps4 e yeni geçtim ve psn hakkında bilgim çok az. ufak bir sorum olucak, nfs nin eklentilerini satın aldım, bedılfiid de falan indirdiği gibi kurulsada bunda kurulum bekleniyor diyor 4 eklentidede ne yapmalıyım?
    Warframe dede benzer bi sorun var, güncelleme dosyası indirdiğini idda ediyor ve altında güncelleme tamamlanamıyor diyor. ne yapmalıyım arkadaşlar?

• kimse yok mu arkadaşlar bilen?
  • Bölge sorunu ve psn primary hesap sorunu yanilmiyorsam..NFS'nin eklentilerini hangi bölge hesaptan satin aldiniz(US-TR-EU?) Ana oyun ve DLC paketlerinin bölgesi ayni olmasi gerekiyor,yoksa "kurulum bekleniyor" der kurulmaz..

Warframe'e gelirsek;

oyunu hangi hesaptan indiriyorsaniz o hesabi primary hesap olarak etkinlestirin,
    ayarlar>psn>lisanslari geri yükle yapin,
    Veya oyunu komple silip tekrar yükleyin(save dosyalari dahil)

Yine de olmazsa gecici bir sorun var demektir,bi süre sonra yine deneyin..
  • Psn hesabım türkiye, oyun ntsc sanırım region free diye hiç dikat etmemiştim sorun ondan demekki :( peki çok teşekkür ediyoru mbu cevabın için.

Warframe konusunda, oyun hiç oynadığım bi oyun değil aslındada başka oyunlardada aynı sorun olursa diye merak etmiştim yardımın için çok teşekkürler bir deniyorum hemen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.