Teğmen
11 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
362270 Gün Cezalı
357577 gün 3 s. 32 dk. kaldı
Gönderileri
kart nvidia 780 yongalı ddr2 am3 destekli PCIe x16 3 way sli özelliği var amd phenom 2 940 ile kullanıcam.önerirmisiniz?
ülkemizde asus m4a79 deluxe varmı acaba yada m3a79-t deluxe?
amd phenom 2 940la kulanacağım 2 kart buldum asus m3a32 mvp delux diğeri dfi lanparty dk 790fx aleti oyun amaçlı kullanıcam hangisini tavsiye edersiniz.lütfen başka kart önermeyin
bende dell inspiron 6400 var ve cpu yu overclok yapmak istiyorum fakat hiçbir voltaj ayarına giremiyorum kilitli.bunun nedeni nedir?ve birde 1.8 olan ghz'im 780 mb olarak gözüküyor cpu-z da bu niye?
ankarada alınabilecek en iyi cpu fanı nedir amd phenom 2 ile kullanılacak overclok yapıcam 3 den 3.6 yada 7 ye kadar?sesi benim için sorun olmaz pc yi kulaklıkla kullanıcam
120-130 ytl arası bir cpu soğutucu alıcam hava soğutmamı önerirsiniz su suğutmamı?
amd phenom 2 4x 940 black edition almaya karar verdim ama ankarada sadece vatanda buldum oda 920.ankarada nerde bulabilrim yada bu hafta izmire gidiyorum orda nerden bualbilirim?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
THERMALTAKE BİG TYPHOON VP İŞLEMCİ SIĞUTUCUSUNU ANKARADA NEREDE BULABİLİRİM?BU FANI KULLANMIŞ YADA KULLANAN ARKADAŞLAR VARMI?
hocalar kafam karıştı ya bu linklerde yazım yanlışı var yada gerçekten 940 6 mb

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36315
http://www.mavibilgisayar.com/ud/11525
500 gb lık hdd alıcam hangisini alsam karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır. M.Kemal ATATÜRK
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 253
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 10.578 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.