Şimdi Ara

Üniversite ve lise diploması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kız arkadaşımın geçici mezuniyet belgesi üniversitede. Lise diplomayı geçici mezuniyet belgesini vermeden vermiyor. Ama kız arkadaşım işe başkıcak ve noter onaylı belge lazım üniversite bize aslı gibidir damgası basarak fotokopisini verse onaylatabilir miyiz. Yada üniversiteden geçici mezuniyet belgesini alabilir miyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üniversiteden geçici mezuniyet belgesi alınabilir. Arayıp sorun okulu.
  • Üniversite geçici mezuniyet belgesi vermiyor diye biliyorum. Bizim üni de benim ihtiyacım olmuştu diplomaya. Hangi zaman dilimi için gerekiyorsa -ki bu süre çok olmamalı- o tarihte geri getirmeme durumunda kaydımın silineceğinin bilincinde olduğuma dair bir dilekçe getir demişlerdi.

Bende de şuan lise diplomasının siyah beyaz fotokopi üniversiteden aslı gibidir damgaları var. Notere onaylatılır mı bu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Üniversite geçici mezuniyet belgesi vermiyor diye biliyorum. Bizim üni de benim ihtiyacım olmuştu diplomaya. Hangi zaman dilimi için gerekiyorsa -ki bu süre çok olmamalı- o tarihte geri getirmeme durumunda kaydımın silineceğinin bilincinde olduğuma dair bir dilekçe getir demişlerdi.

Bende de şuan lise diplomasının siyah beyaz fotokopi üniversiteden aslı gibidir damgaları var. Notere onaylatılır mı bu bilmiyorum

Ama diplomayı vermeyi kabul ettiler diyosunuz. Zaten biz diplomayı alıcaz 2 sokak aşağıda notere gidicez 3 tane onaylı belge alıcaz işimiz bitince geri vericez. Olur inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.