Teğmen
18 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
4 gün önce aldığım abra a7 v6.1 bilgisayarımda oyun oynarken belirli bir süre sonra "uygulamanın grafik donanımına erişimi engellendi" hatası vererek oyunu kilitliyor. daha sonrasında sürekli bu uyarı mesajı sağ altta çıkıyor. ekran kartını güncelledim. monster ın sitesindeki sürümü de indirip denedim ama çare olmadı.. oyuna girip 10 15 dk oynadıktan sonra hata verip kilitleniyor. ısıdan dolayı ekran kartı kendini kilitliyor gibi sanki. ama daha 4 gün oldu alalı neyin ısısı neyin hatası çözebilmiş değilim.
team fortress 2 oyununda bu hatayı verdi daha sonra garanti olsun diye L.A. NOIRE oyunu yükledim bunda da mavi ekrana düşüp VİDEO_TDR_FAİLURE(nvlddmkm.sys) hatası verdi.

(bu arada internetteki bu hata için regedit üzerinden yapılan ayarları denedim fayda etmedi.)
zaten markasından dolayı çok tereddütle almıştım bilgisayarı ve başıma geldi..

bu durum başına gelen çözümünü bilen var mı? çok moralim bozuldu....
Merhaba arkadaşlar.

İstanbul içi

2003 - 2006 arası

130.000 km yi geçmemiş

Düz vites

Dizel

Full+Full (SUNROOF, XENON vs..)

Gri olmayan :) (Tercihen Mavi, Bordo, Siyah, Füme)

Değişeni kesinlikle olmayan ( Boya bir kaç parça olabilir fakat tavan kaput olmayacak şekilde)

özelliklerde Megane 2 Hatchback DCi model araç arıyorum.

22 - 23 bin lira bütçem var.
(Netteki abartı fiyatlı ilanlardan haberim var, kışın bu araçların 20 21 lere gittiğine çok tanık oldum ve hayır patlak falan değillerdi)

Gören duyan satan arkadaşlar varsa lütfen benimle iletişime geçin. Sürekli foruma her gün bakıyorum pm atabilirsiniz mail atabilirsiniz.
Hepinize iyi forumlar iyi alışverişler :)

Merhabalar. 95 levelim ve 1200 kupam var. Artik eskisi gibi saldirarak asla ganimet bulamiyorum. Kupa seviyesi kac olursa en iyi ganimetli kullanicilara ulasabilirim bilgisi olan var mi? Su an 1200 kupa seviyesinde surekli 10 15k altini iksiri olanlardan baska bisey cikmiyo saldirdigina bile degmiyo :( yardimci olursaniz sevinirim..
arkadaslar mavi ekran sorunu donanim hatasi olarak biliyorum fakat tam olarak hangi parcalar sebep olur mavi ekrana? ekran karti ya da ana karttan supheleniyorumda.
arkadaşlar microlab m200 ve m600 arasında kaldım.. özellikler fiyat aynı sayılır.. fakat bass açısından bi farkları varmı hangisi daha iyidir tavsiyeleriniz neler?
arkadaşlar yeni aldığım windows7 yüklü samsung notebook un pili 1 saat max 1.5 saat gidiyor.. arkadaşımın 5 senelik xp yüklü toshiba notebook u 2.5 saati görüyor.. ikimizde aynı anda aynı şeyleri yapıyoruz bunu denerken.. pil süremi nasıl uzatabilirim sorun nedir birinde winXP ötekinde win7 olmasımı yani tek sebep? 5 senelik notebooktan daha uzun süre dayanması gerekmezmi pilin mantık olarak? yardımcı olabilrseniz sevinirim.(not: arka planda çalışan olağan dışı programlar yok, ekstra güç çeken herhangi bi aygıt takılı değil)
Arkadaşlar iPhone4 199 ve 299 dolara yurtdışında satışa çıkıyor.. Burda muhtemelen 2 2.5 milyar arası olur.. Bu bariz bi soygun.. Soruma gelecek olursak bu bas bas bağırdıkları 199 ve 299 dolara satışa çıkaran ülkeler hangileri acaba? Ve yurtdışından alışveriş olayını pek bilmiyorum ama acaba Türkiyeden bu fiyatlarla almaya kalksak 199 dolara getirtebilirmiyiz gerçekten? Birde bunun için kargo (varsa vergi) ıvır zıvır ücretleri ile bize ne kadara gelir? Son olarakta diyelim bi şekilde getirttirdik. Türkiyede kullanmak için gerekli olan kilit kırılması vs.. işlemleri hazırda varmıdır yoksa çıkmasını mı beklememiz gerekir? Biraz uzun oldu ama sabırla cevaplayan arkadaşlar olursa çok işime yarayacak.. Şimdiden teşekkürler hepinize..
Hakkında
Forum İmzası:
-see you at the bitter end-
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 165
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 7.435 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.