Onbaşı
26 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
362045 Gün Cezalı
357157 gün 9 s. 1 dk. kaldı
Gönderileri
[img=http://img519.imageshack.us/img519/7564/55tr5.th.jpg] bu hata çıkıyo hepsini en baştan yükledim deli olucam yardım pls cabal.enc i de ayrıca yeniden de yükledim yok olmuyo yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar Resident evil 5 psp ye düşeceğini sanmıyorum ama re4 falan pspye geldi mi? keşke psp yerine ps2 mi alsaydım gelirse çok güzel olur ama re4 teki gibi bi final son cümle (pcde): be long time,comrade? olacağını zannetmiyorum çünkü daha iyisi olur
arkadaşlar benim usbler çalışmıyor.aygıt yöneticisinde bir problem gözükmüyor.usb girişleri enabled.kasanın içinde bi kablo kopukluğu çıkıntı vs.göremedim.yardımcı olursanız sevinirim.saygılar...
eh..uzun bi zaman sonra tekrar bişey alcam psp slim almayı düşünüyorum elimde 250 ytl var ama aralıkta 350 ytl olacak(burs parası öğrenci kısmısı işte)bursadan olması ve yüzyüze alışveriş yapılması makbuldür bide 2.el olsun yanında oyun da versin orjinal olsun çok şey istedim herhalde 350 ytlye. fotoğraf koyarsanız daha iyi olur.yok sen böyle alma şunu al derseniz (yani psp olarak) tekliflere açığım
Ben buraya yeni üye oldum.(İlk konum)Yeni telefon alcam da şu anda n70 var 300-500 ytl arası bi telefon almayı düşünüyorum.Aklımdaki telefonlar:
Samsung i450
Nokia 5610 Express Music
Nokia 3600 Slide veya sizin önerdiğiniz (çok tuzlu olmasın 300-500 arası) symbian çalıştıran veya olmasa da olur.fazla kaba olmasın ve sesi iyi olsun düzgün bi telefon varsa önerilerinizi yazarmısınız.Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 49
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 4.378 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.