Şimdi Ara

psp almayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eh..uzun bi zaman sonra tekrar bişey alcam psp slim almayı düşünüyorum elimde 250 ytl var ama aralıkta 350 ytl olacak(burs parası öğrenci kısmısı işte)bursadan olması ve yüzyüze alışveriş yapılması makbuldür bide 2.el olsun yanında oyun da versin orjinal olsun çok şey istedim herhalde 350 ytlye. fotoğraf koyarsanız daha iyi olur.yok sen böyle alma şunu al derseniz (yani psp olarak) tekliflere açığım

• 2. el Konsollar ve Aksesuarları bölümünden çok güzel 2. El PSP slim makinalar mevcut
  • saol
  • Kredi kartın falan varsa Gittigidiyorda 4 GB kartlı,versiyonlu full aksesuarlı PSP Slimleri 350-400 YTL arası bulabilirsin...
  • Bende istiyorum ama gel gör ki benimle alakası olmayan aptal bir ekonomik kriz doları uçurdu. ve hiç yokken 60 ytl fazladan ödemek hiç cazip gelmiyor. hatta bi ara 280 e sıfır satıyorlarmış şimdi 360 oldu. 300 bilemedin 320 1 kuruş fazla vermem çünkü yanında daha 8gb kartdı oydu buydu aksesuarıydı şeylerinede para vermek zorundayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Bende istiyorum ama gel gör ki benimle alakası olmayan aptal bir ekonomik kriz doları uçurdu. ve hiç yokken 60 ytl fazladan ödemek hiç cazip gelmiyor. hatta bi ara 280 e sıfır satıyorlarmış şimdi 360 oldu. 300 bilemedin 320 1 kuruş fazla vermem çünkü yanında daha 8gb kartdı oydu buydu aksesuarıydı şeylerinede para vermek zorundayım.

Satıcı senin '' 1 kuruş '' fazla vermemene bakmaz.Yani bu satıcının değil senin sorunun.60 lira fazla ödemek cazip gelmiyorsa almazsın olur biter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLeke

quote:

Bende istiyorum ama gel gör ki benimle alakası olmayan aptal bir ekonomik kriz doları uçurdu. ve hiç yokken 60 ytl fazladan ödemek hiç cazip gelmiyor. hatta bi ara 280 e sıfır satıyorlarmış şimdi 360 oldu. 300 bilemedin 320 1 kuruş fazla vermem çünkü yanında daha 8gb kartdı oydu buydu aksesuarıydı şeylerinede para vermek zorundayım.

Satıcı senin '' 1 kuruş '' fazla vermemene bakmaz.Yani bu satıcının değil senin sorunun.60 lira fazla ödemek cazip gelmiyorsa almazsın olur biter.

Ben ne dedim şimdi

Çoğu kişi gibi doların düşmesini bekliyorum. İkinci ellere güvenmem bir insan aldığını neden satsın ki? Şimdiye kadar ikinci el ne birşey aldım nede sattım. Alet kendinden geçene kadar kullanırım. Tamir edilmeyecek duruma geldiğinde de bir kenara koyarım yine de atmam veya satmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLeke

quote:

Galiba yanlış anladın.Bendedoların düşmesini bekleyenlerdenim.Benimde 280 milyona alcaktım 280 liram vardı ama hafıza kartı,çantayla beraber alırım dedim sonrası malum fırladı
  • bugün bursa carrefoura gittim bimekste kartıyla + 1 oyunuyla 460 ytl peşin fiyatına 12 taksit(reklam değildir benim izlenimlerim) teknosada fifa 09 paketlisi 590 ytl bimekstekinin aynısı 520 ytl. karfurun içindeki psp de kartsız oyunsuz 499 ytl.bimeksten tam alacaktım boşver dedim değmez piyasada bissürü temiz 2.el var al gitsin bea
  • bence çok yalnış bir zamanlama psp için dolar artınca 280 liralık cihaz 350 lira oldu doların dengelenip fiyatların durulmasını beklemek daha mantıklı olacaktır
  • eh orası da öyle ama insan egolarına dur diyemiyor
  • valla bende alacam ama bu dolar da pek düşecek gibi durmuyor....
  • ecobaba o 499 - 500 bilmem kaç ytl olan cihazlar garantili almamanı tavsiye ederim sonuçta kopya oyun çalıştıracaksın ve version atılacağı için garantisi düşecek makinanın.
  • Dolar heralde bu yaz bitimine kadar düşmez gibi görünüyor. Çünkü amerika hala bir taraflarını toparlayamadı ki dolar düşsün. Bu devir birşey alıp satma devri değil arkadaşlar. Paranız cebinizde dursun benim tavsiyem bu. Paramız değer kazanınca tekrar alış-veriş yaparız beraber
  • Krisden snra al bnce
  • theoffspring ben alınca version düşürmeyi düşünmüyorum 2.el umdler alırım veya bizim oyuncular felan var herzaman pcye oyun alırım ordan bursada sönmezde psp oyunları falan da satıyo 2.el uygun bişeyler yapar yapmazsa mecburen kırcaz o zaman tekrar kendi versionunu yükledimi garantisi devam ediyomu?
  • krizin bitceği yok valla
  • dalar 1 sene boyunca en az 1.500 den seyredecek..almak isteyen beklemesin....yada 15 gün filan beklesin yılbaşı kampanyası filan olur alırız...

kubi abi alıcam senden psp yi ama biraz indirim lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.