Şimdi Ara

Yayındayız West

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle kendimi tanıtmak isterim 2017 itibari ile 20'li yaşlarımı geride bıraktım. Evliyim ve evet hala oyun oynayabiliyorum eşim sağolsun en büyük destekçim. Haftanın 3-4 günü yayın açmayı düşünüyorum 2 yayını kısa yayınlarda olsa geride bıraktık. 1992 yılında com64 ile başlayan oyun serüvenim aralıksız devam ediyor. Uzun yıllar WoW oynadım aslında moba hep eğlencelik bir oyun olarak duruyordu gözümde :) Ancak iş ve sosyal hayatdan geriye kalan zamanda MMOrpg oynanmıyor maalesef. Şimdi Moba'lar daha mantıklı geliyor o yüzden yayınlara LoL ile başlayacağım ardından sizlerin isteklerine göre farklı oyun yayınlarıda yapacağız.

Sizlerden ricam yayını takip etmeniz ve geliştirmem gereken yerler olduğunda bana geri bildirimler vermeniz. Kaliteli, seviyeli bir yayın yapmak amacındayım.

Twitch Kanalı : GS Rocco- Twitch

Şimdiden çok teşekkür ederim. Yayın şuanda offline akşam 21:00'da açacağım kanalı takip etmeyi unutmayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockko -- 6 Temmuz 2017; 16:55:31 >

• kanalın
  • Yayındayız
  • Hocam khazixle maviden 50hp ile çıktın yahu
  • takibe aldım sizden ricam aşırı yüksek ses müzik çalmayın yayında ve kendi beğendiğiniz ama izleyicilerin beğenmeyerek yayını terkedebileceği müzikler hiç çalmayın.
  • weeb
  • hll
  • elo?
  • valla kha ile earlyde sıkıntı çekiyorum tavsiyen varsa dinleyebilirim çok damage aliyorum ilk itemi çıkana kadar.
  • ermandgn kullanıcısına yanıt
    Geri Bildirimin için çok teşekkür ederim. Bir playlistim var oradaki şarkılar çalıyor genelde popüler şarkılar ben oyuna daldığım için müziği duymuyorum bile ama istemediğiniz şarkıları söylerseniz çıkartabiliriz listeden.
  • hocam elo 1350-1400 civarindadır şuan yaklaşık 3 sezondur hiç oynamadim desem yeridir. 2014 Plat bitirmiştim. Yakın zamanda plata çıkarım yayında çıkmak istiyorım o yuzden vakit alabilir ama eğlenceli olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockko

valla kha ile earlyde sıkıntı çekiyorum tavsiyen varsa dinleyebilirim çok damage aliyorum ilk itemi çıkana kadar.

Valla adı nedir bilmiyorum adc oynadığım için ilk defa jungle oynadığım zaman adc mantığıyla kampları dönüyordum yayınlar falan ortaya çıkınca profesyonellerinde öyle yaptığını farketmiştim. Mesela maviyi alırken 1 aa 1 q atıp kampı yürüttüğün zaman bi duraklıyor kamp. Yani demek istediğim normalde mavi sana 1 kere vuruyor sende o arada 1 tane vuruyorsun ama öbür türlü o sana 1 vurduğunda sen 1 skill 2 auto yapmış oluyorsun. Şuan işkence çekiyorum açıklayamadığım için Kite mantığı?

• ne demek istediğini anladım sanırım bugün deneyeceğim antreman modunda çok teşekkür ederim :)
  • Ho reyis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayın açık beklerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendâry

kanalın

Şunu yazanları amk diye alıntılayasım var. Kanalın ta .. Diye

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Yorum kasiyor sanırım o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: Legendâry

kanalın

Şunu yazanları amk diye alıntılayasım var. Kanalın ta .. Diye

Bizde zaten Ti'ye almak için yazıyoruz dostum, kötü bir niyet yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockko

Yorum kasiyor sanırım o :)

• Ünlü birkaç kanalda moderatorluk yapıyorum bu işi gerçekten bırakmadan düzenli yapacaksanız size yardım edebilirim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.