Şimdi Ara

istanbul - yollar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeni araç aldık ve trafiğe çıkacağız. fakat yollar hakkında en küçük bilgim yok :) hep otobüs minibüs metro kullandığım için bilemiyorum. sarıyerde oturuyorum bu bölgeyi biliyorum az çok ama mesela büyükçekmeyece nasıl gideceğim bayrampaşa vs. bunlar hakkında mesela birisi anadoludaysan edirne tabelalarını avrupadaysan ankara tabelalarını takip et bulursun hertürlü yolu demişti.

istanbuldaki araç yolları için mutlaka bilmemiz gerekenler nelerdir?

olmadı navigasyon alıcam artık. onda da 2.el mi alsam 0 mı? marka model önerileri alabilir miyim ?

• Kaybolmadan yolları ögrenemezsin diyecektim ki artık navigasyon diye bir alet oldugu aklıma geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonNn_

Kaybolmadan yolları ögrenemezsin diyecektim ki artık navigasyon diye bir alet oldugu aklıma geldi

haklısınız navigasyon şart herhalde. tavsiye edebileceğiniz bir navigasyon aleti var mı?
  • Anadolu yakası kolayda avrupada biraz cebelleşebilirsin. Yandex map gayet iyi tavsiye ederim.
  • dobermann kullanıcısına yanıt
    telefona yüklemek için
    igo primo
  • anadolu yakasından boğaz içi köprüsünden git dümdüz hiç sapmıcaksın tekirdağ edirne tabelasına doğru yardırıcaksın, Atatürk hava limanı, küçükçekmece diye gidiceksin zaten direk önüne çıkıcak büyükçekmece
  • Hocam çık bir iki kere kaybol, deneme yanılma iyi öğretiyor.

İstanbul'un haritasını kafanızda oturtun. Gitmek istediğiniz yer bulunduğunuz yere batıdaysa Edirne, doğudaysa Ankara yönüne gidin.

İkinci olarka Google Maps'te biraz zaman geçirin, gitmeden önce haritaya bakıp çıkın, böylece 2. defada direk gidebilirsiniz.
  • Androidse telefonuna yükle
  • Hocam biraz kaybolman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

quote:

Orijinalden alıntı: SonNn_

Kaybolmadan yolları ögrenemezsin diyecektim ki artık navigasyon diye bir alet oldugu aklıma geldi

haklısınız navigasyon şart herhalde. tavsiye edebileceğiniz bir navigasyon aleti var mı?

Navigasyon kullanmiyorum. Bana navigasyonsyz Avrupa yakasini ezberlettiler. Kaba taslak her semtine giderim. Tavsiyem 2 ana arterden (e5- e6) kafanda bir harita belirlemen. Kolay olucaktir.

• Herkese çok teşekkür ederim ilginiz için. Biraz google mapste zaman geçirip kaybolmak gerekiyor herhalde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.