G

Er
11 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,ben en az 10 inç büyüklüğünde hafif bir cihaza ihtiyaç duyuyorum.Öğretmenim.Ofis kullanıyorum,video izleme indirme ,düzenleme yapmam gerekebiliyor.En az 256 gb hafızaya ihtiyacım var.usb girişi,en az 6 saat şarj süresi,belki e kitap okuma,internetten araştırma vb.için kullanabileceğim tablet ya da ikisi bir arada tablet almak istiyorum.Şu anda işimin yarısını telefonla çözmek zorunda kalıyorum.Uzun ömürlü bir araç olmalı çünkü son bilgisayarımı alalı neredeyse on yıl oldu ve teknolojiye çok istesem de çok sık para ayıramıyorum.Android mi windows mu olmalı bilemiyorum bütçemi olabildiği kadar düşük tutmak zorundayım.Yol gösterenlere şimdiden teşekkürler.
Merhaba ben ortaokul öğretmeniyim şu anda tüm okul evrak işlerim için 2009'da aldığım samsung R522 laptopu kullanıyorum.Ancak hem çalışma hem de taşıma anlamında ağır geldiğinden birkaç sene önce bir tanıdıktan ucuza hp compact mini netbook bulup aldım.şu anda xp kurulu olduğundan mıdır bilmem uzun zamandır gerçekten hiç iş görmez oldu.şu anda evrak işimin çoğunu samsung s3 telefonumda yapıyorum diyebilirim ve sanırım artık farklı bir araca ihtiyacım var.açıkçası tablet mi ultrabook tarzı birşey mi almalıyım karar veremiyorum.elimdeki cihazlar hala çalışır durumda gerektikçe evdeyken kullanabilirim ama ben bütün evrakım tek hafızada toplansın istiyorum.dokunmatik bir cihaz olsun telefonum gibi hep el çantamda dursun hafif olsun istiyorum.internet, office,video indirip düzenleme amaçlarıyla kullanabileyim istiyorum.gerektiğinde evrak yazarken pratik bir klavye ile kullanabileyim istiyorum.şarj kablosu adaptörü kalabalığı taşımak istemiyorum.şarjım office ya da internet için aktif kullandığımda en azından 8 saat gidebilsin istiyorum. Google play uygulamları harici uygulama indirip kullanma alışkanlığım yok.Samsungun kullanım kolaylığını seviyorum.sık taşınan biri olduğum için arıza servis sıkıntısı yaşamak istemem.aldığım ürünü en azından 4-5 sene kullanabilmem lazım. Usb girişiyle flasha, yazıcıya bağlayıp kullanabilmem lazım.hatta mecbur kalırsam projeksiyon cihazına bile.çok uzattım sanırım.meslektaşlarımın ve bilgisi olanların önerilerini bekliyorum fiyat belirtmedim çünkü henüz araştırma aşamasındayım bir seneye kadar alabileceğimi sanmıyorum.
arkadaşlar dört senedir nokia 5800 expressmüzik kullanıyorum genel anlamda memnundum ama artık bozulmaya başladı değiştirmek istiyorum onun özelliklerini aratmayacak görüntülü görüşme yapabileceğim bir akıllı telefon istiyorum.fotoğraf kalitesi çok fazla önemli değil normal birşey olsa yeter. şarjı uzun dayanan, sağlam, dokunmatik bir telefona ihtiyacım var. internet, oyun, müzik kullanmayı sevdiğim özellikler.nokia, samsung, sony, lg gibi bilinen markalardan önerilerinizi bekliyorum. bütçem en fazla 1000 lira civarı. vodafone kampanyası olanlarla ilgili bilgisi olanların da yardımına ihtiyacım var.belki kampanyayla da alabilirim. şu anda red clasic tarifesindeyim ama daha küçük bütçeli bir tarifeye geçmeyi düşünüyorum.her yöne 1000dk civarı.ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.
merhaba arkadaşlar konuyu yanlış bir yere açmışsam üzgünüm ancak ben kendi adıma kayıtlı ve hala aktif olan mail adreslerimi bulmak istiyorum şu anda aktif olduğunu bildiğim ve kullandığım iki tane var ancak yahoodan mynetten farklı adreslerden alıp çok kullanmadığım kullanıcı adımı bile hatırlayamadığım mail adreslerim de var ve bunlardan bazılarını kullanarak forumlara sözlüklere üye olmuşum şimdi foruma ya da sözlüğe girmek istediğimde ne forum şifremi ne de kayıt olduğum mail adresini hatırlayamıyorum e mail harvester diye bir program denedim ancak işe yaramadı ya da ben kullanımını tam beceremedim bilemiyorum unuttuğum şifrelerimi kullanıcı adlarımı bulmama yarayacak bir yol ya da bunları eski mail adreslerimden bulabilmem için eski mail adreslerimi listeleyebilecek bir program var mı?
Arkadaşlar ben öğretmenim,şu anda evimde samsungun R522 serisinden 2,0 işlemcili 3gb ram 250 gb hafızalı bir notebooku var performansından memnunum ama her gün bir sürü eşyayla beraber onu da okula taşımaktan yoruldum. Daha küçük ama aşağı yukarı aynı performansı gösterebilecek bir netbook ya da tablet almayı düşünüyorum.Office programlarını,videoları ve filmleri,interneti hızlı kullanabileceğim bir bilgisayar istiyorum, oyun için laptopum yeterli zaten.Şarjı en az 4-5 saat gidebilmeli. yazıcıya,projeksiyona bağlayarak kullanabileceğim,wifi gücü iyi ,ısınma problemi az olan sıfır bir cihaz arıyorum.fiyat konusunda da maksimum 750tl diyebilirim.
ilginiz ve yardımınız için teşekkürler.
Arkadaşlar ben öğretmenim,şu anda evimde samsungun R522 serisinden 2,0 işlemcili 3gb ram 250 gb hafızalı bir notebooku var performansından memnunum ama her gün bir sürü eşyayla beraber onu da okula taşımaktan yoruldum. Daha küçük ama aşağı yukarı aynı performansı gösterebilecek bir netbook ya da tablet almayı düşünüyorum.Office programlarını,videoları ve filmleri,interneti hızlı kullanabileceğim bir bilgisayar istiyorum, oyun için laptopum yeterli zaten.Şarjı en az 4-5 saat gidebilmeli.

Aynı konuya yazmam doğru mu bilemiycem ama bir de yazıcı almam lazım.Haftada ortalama 50-100 sayfa fotokopi ve çıktı işim oluyor.Renkli olması konusunda takıntım yok olsa da iyi olur ama özellikle fotokopi özelliğine ihtiyacım var.Daha önce samsung ml1640 laser aldım, 2.doldurmada çalışmaz oldu.Sık kullandığım için toner doldurma işinin uygun fiyata olması ve kolay olması önemli,istediğim performansı sunduktan sonra mürekkepli ya da laser de farketmez.Bütçe açısından da ikisine 1000tlnin üzerine pek çıkmak istemiyorum diyebilirim.Acil yardımınızı bekliyorum, ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.429 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.