Onbaşı
04 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar 2007den beri sahip olduğumuz ve aktif kullandığımız mimar.com.tr domain adresini firmamızı kapatacağımız için satmak veya devretmek istiyoruz bu mümkün müdür. Eğer öyleyse fiyatı ne kadar olur bilgilendirebilir misiniz
Çizim, kaplama ve animasyon herseyi yaptım. Oyunda kullanılacak nasıl olmuş sizce?
https://skfb.ly/6yYOQ
Merhaba arkadaşlar yeni bir proje için yaptığım 3D savaşçı modelimi sizlerle paylaşmak istedim :)
Not: Embed'i bir türlü çalıştıramadım

Karakterin Güncellenmiş halinin resimlerini de ekledim :)
https://skfb.ly/6rSuQ

Merhaba arkadaşlar. İndie bir oyun için tasarladığım top kulesi.

https://skfb.ly/ZnR6

merhabalar konu açmadan önce araştırdım ama sorunuma yönelik bir cevap bulamadım.Benim sorunum Laptopum aniden kapanıyor ilk başta sıcaklık yüzündne olabileceğini düşündüm içini açtım temizledim macununu yeniledim daha sonra format attım ama sonuç aynı.Şöyle bir durum var explorer chromedan youtube ı açıp 10 ayrı videoyu açıyorum,mediaplayerdan film açıyorum bir de arkaplanda 2 gblık bir oyunu açıyorum işlemci %100lere geliyor ama herhangi bir kapanma olmuyor.Ama ne zaman sürekli oynadığım oyunu açsam birkaç dakika sonra yada dakikalar sonra kapanma oluyor.Sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı anlamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
s.a. abiler benim 200 tl param var güzel bir ekran akrtı almak istiyorum hd 5770 düşünmüştüm ama hakkında çokta iyi şeyler söylenmiyor 2.elde olabilir bana ekran kartı tavsiyesi verebilirmisiniz
merhabalar ben bu ürünü forumdan aldım gerçek değeri 408 w yazıyor ben ekran akrtı olarak hd 5770 düşünüyorum acaba sistemde herhangi bir sorun yaratabilirmi
arkadaşlar bir arkadaşımın iphone u var 3gs yurtdışından gelme pasaportla kayıtlı buraya fakat hiç jb sim unlock falan yapılmamaış itunesten direk 4.0.2 update yaparsak sorun çıkarmı ? birde internetten indirdiği bir 4.0.1 firmware ile aleti restore etti, şuan menuye giremiyor no sim card installed hatası veriyor unlock yapacağız ama recovery menüde takılıp kalıyor alet acil yardımlarınız bekliyorum
Stronghold crusader v1.1 hamachi versiyon en son versiyon 2.0.2.84 olanlar eklesin henüz fazla kişi değiliz

ağ adı: strcrusader2 pass:123
s.a Arkadaşlar ben dün bir arkadaşa 9600m gt laptop ekran kartı sattım parayı falanda aldım eve geldim.Bu sabah mesaj attı arkadaş bana ekran kartı çalışmıyor diye .Oysaki benim acer aspire paneli kırık laptoptan dün sabah çıkardım ve gayet sağlamdı laptop panel kırık ama açılıyordu yani masaüstünü görebiliyordum yüksek çözünürlükte, ama arkadaş sorun yaşamış yani ekran kartım hep bozuktuda ben görüntüyü vga olarakmı görüyordum yoksa sağlammı anlamadım.Arkadaşta önceden bir iki ekran kartı takmış onların çalıştığını söylüyor , çok zor durumda kaldım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 87
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 16.270 (Bu ay: 78)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.