Şimdi Ara

İceBerg :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • el işçiliği fazla yok ama kendi çapımdan hazır kitlerle yapmaya basladığım kasa feel yakın zamanda kasanın önündeki büyük fanı mavi floresan boya ile boyam işlemi yapıcam ve daha neler yapa bilirim sizlerdende tavsiyeler bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebabutza -- 6 Kasım 2011; 8:26:37 >

• bence daha güzel bi kasa almakla başla işe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earnest35

bence daha güzel bi kasa almakla başla işe.

inş inşşş oda olur bi gün :D simdilik kasamdan memnunum yıllardır kullanıyorum . ayrıca yeni kasalar ciden cok iyiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutza

quote:

Orijinalden alıntı: Earnest35

bence daha güzel bi kasa almakla başla işe.

inş inşşş oda olur bi gün :D simdilik kasamdan memnunum yıllardır kullanıyorum . ayrıca yeni kasalar ciden cok iyiler

evet çok fazla para vermek istemiyorsan aerocool xpredator var o nu al yada http://www.corsair.com/pc-cases/obsidian-series-pc-case/obsidian-series-800d.html bunu fakat aerocool mod için daha güzel gibi duruyor bence.

• ya birşey sorcam ben akasa Quiet 12lik fan aldım mavi ledli ama onun ledleri senin resimdeki gibi aydınlatıyor yani öyle çizgi olarak değil yayılmış bir şekilde
  • ekran kartını kaça aldın hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmTßrkY

ya birşey sorcam ben akasa Quiet 12lik fan aldım mavi ledli ama onun ledleri senin resimdeki gibi aydınlatıyor yani öyle çizgi olarak değil yayılmış bir şekilde

o daha mi iyi anlayamadın yazdığını ben bu fanları kapak için almıştım corsair alınca bosa cıktı bari dedim bunları kullanim corsair fanlarıda sıfır kalsın bi köşede bunlar eskiyince onları takarım dedim
  • Kasa alma konusuna katılmıyorum. Ön panelden başlayabilirsin hocam o gri kapaklardan veya boyama işinden mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda™

ekran kartını kaça aldın hocam?

arda:ekran kartını en az 3 yıll olmuştur her zamanki gibi zamanının en iyi kartıydı ve almak için cok uğraşmıştım yanında race grid orjinal dvd hediye ediyodu ve hiç bir mağzada kalmamıştı vatan stoklarına girdiğinde vatan card ile 385 tlden 280 inmişti ve saolsun ozaman calıstığım yerdeki müdürüm (Boos) bana hediye olarak almıştı :D

quote:

Orijinalden alıntı: Memymulio

Kasa alma konusuna katılmıyorum. Ön panelden başlayabilirsin hocam o gri kapaklardan veya boyama işinden mesela.

Memymulio: aynen kasa alıcak para kalmadı zaten sisteme harcayınca simdilik epey bi süre idare edicem ram eksiğim var onu almam lazım... ve dediğin gibi fan boyama işlemi yapıcam en kısa zamanda ve o giri yerleride karbon yapıştırıcı ile kaplamayı düşünüyorum kasa içinde bir iki acıkta kablo kaldı onlarıda uv duyarlı kablo saklama kiti alıp içine sokucam ve zamanım kalırsa bir ara kasanın iç gövdesini siyah boya yapa bilirm boyadan badanadan fazla anlamam ama sanayide çalışan arkadaslar var 1 sn sürmez heralde :D fırınada attıkmı kuru hemen....ilgilendiğin için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebabutza -- 10 Kasım 2011; 18:53:32 >

• Razer <3 Severik
  • Görünüş olarak hoşuma gitti.
  • Donanım olarak beğendim ama kasanın önden görünüşü falan pek hoşuma gitmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: H3lLGaT3

Donanım olarak beğendim ama kasanın önden görünüşü falan pek hoşuma gitmedi

Saol Kasa 6 yılık bir kasa tabi ki yeni kasalar gibi değil ama beni şimdilik idare ediyor... Sli olarak sistem kurmayı düşünüyordum power lazım olucak belki ozaman yeni bir kasa alıcam hata su kasayı düşünüyorum.

ayrıca resimlere baktıkca su altaki kasa power reset usb led kabloları beyaz bayaz beni sinir etti onlarada bir kılıf geçirmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thebabutza -- 30 Kasım 2011; 14:04:00 >

• dışı değilde içi güzel gözüküyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutza

quote:

Orijinalden alıntı: H3lLGaT3

Donanım olarak beğendim ama kasanın önden görünüşü falan pek hoşuma gitmedi

Saol Kasa 6 yılık bir kasa tabi ki yeni kasalar gibi değil ama beni şimdilik idare ediyor... Sli olarak sistem kurmayı düşünüyordum power lazım olucak belki ozaman yeni bir kasa alıcam hata su kasayı düşünüyorum.

ayrıca resimlere baktıkca su altaki kasa power reset usb led kabloları beyaz bayaz beni sinir etti onlarada bir kılıf geçirmeyi düşünüyorum.

bu kasayı almayı bende düşünmüştüm sonra maddi sıkıntılardan dolayı rafa kalkmıştı . güze kasa bence :)

• hepsiburada 730 w psu modeli su anda cok uygun bir fiyata veriyor almak isteyen arkadaslar bence bir baksın valla doğum günümde geliyodu arkadaslara laf yapa yapa :P aldırtırdım bitane :D biraz onar biraz ben verdik sonunda iyi bir pc toplamış olcam pazartesi elimde olursa kasa montaj resimleri tek tek cekip burda paylaşmayı düşünüyorum önceki sonraki halini
  • Çok diri duruyor gerçekten
  • fena sayılmaz ama daha ii olabilirdi duvar üstünü gördükten sonra bunlar komik geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.