Çavuş
14 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar DHF sakinleri,

Windows 7 32 bit işletim sistemi kullanıyorum.Creative audigy 2 zs ses kartım var. Windows live messenger son sürüm kullanıyorum. Görüntülü konuşma yaptığım zaman benim sesim karşı tarafa gidiyor fakat karşı tarafın sesini alamıyorum. Ses simgesinde karıştırıcıyı tıkladığımda görüştüğüm kişinin ses ayarı yerinde karşı taraf konuştuğunda yeşil seviye çubuğu hareketleniyor. Yani ses benim bilgisayara ulaşıyor fakat hoparlörlerden ses gelmiyor. Ses seviyelerini sona çektim. Messengerdan görüntü ve ses kurulumu yapıyorum bütün donanım gayet temiz çalışıyor. Messenger ı sildim tekrar yükledim, herhangi bir patch yapmadım. Bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.
Arkadaşlar usb ile bilgisayara bağlanan ve üzerinde usb girişi olan türkçe q klavye var mı? Bir nevi usb çoklayıcılı klavye gibi.
Merhabalar,

Hp Mininote 701 et model netbook'a harici mikrofon bağlamak istiyorum ama beceremiyorum. Combo (mic+speaker) giriş mevcut. Ben enstruman bağlayacağım. Ayarlardan da jak mic seçtiğim halde kayıt yapamadım.Bunun üzerine nokia kulaklık mikrofon seti bağladım fakat ondan da ses alamadım.onun 3.5 mm girişinde 3 halka vardı. standartlarda 2 halka var. aşağıda ses sisteminin(yeşil olan) nokia kulaklığın, bilgisayar girişinin, jak çoklama aparatının ve harici mikrofonun resimlerini koydum. nasıl bir yol izlemeliyim, bir aparat lazım ise nerden almalıyım?

Duyduğuma göre linux işletim sisteminde herhangi bir synaptics touch pad multi touch yapılabiliyormuş. Windows XP için de böyle bir durum var mı?
Arkadaşlar böyle bir mouse var. Kullanan arkadaş var mı bilmiyorum ama bunun kablosu makaralı mı? Netbook için almayı düşünüyorum; kablosu ve boyutları uygun mudur?

CANYON CNR-MSL7
# USB
# Kablolu Lazer Mouse
# 7 (1x3''lü ateş butonu)
# Siyah
# 2500 dpi
# Çift göz lazer teknoloji, programlanabilir butonlar

Sony Ericsson K530i cid49 brown yazılımlı telefonumu önce red yazılımlı yapıp daha sonra cid 52 yapmak ve nihayetinde w660 yapmak istiyorum.Ama gelin görün ki tüm dünyayı arayıp taradım rusçam ve ispanyolcam gelişti ama hala brown nasıl red yapılır bulamadım. Bu konuda bir fikri olan var mı?

Bildiğim programlar:

GFlash
XS++
jdflasher
Far
SEUS
Selamlar,

Microlab M-860 5.1 ses sistemi aldım fakat bir satellite hoparlör için ayağa ihtiyacım var.Dikkat ettiğim kadarıyla herhangi bir çivi deliği de yok.Bu sebeple bu set için özel üretilmiş ayağa yönelmem gerekiyor diye düşünüyorum.Piyasada her türe uyum sağlayabilen sistem ayağı var mıdır ve bu piyasa diye tabir edilen yer neresidir :) yardımı dokunan dokunmayan herkese teşekkürler...
Merhabalar.Ben yakın zamanda microsoft zune 30 gb aldım.tabi ki alış sebebim böyle bir fiyata bu kadar büyük kapasite olmasıydı.kablosuz bağlantıyı da unutmamak gerekir.Ancak sorun şu ki bu menem alet programsız gık bile çıkarmıyor.bu tuğlayı(kahverengi zune) usb strorage olarak kullanmanın bir yolu yok mudur?yoksa yanımızda flaşbellek taşımaya devam mı edeceğiz?

Ayrıca 30 gb lık alettir kendisi.bilgisayardaki bütün parçaları attım.bildiğiniz gibi türkiyede sanatçı adı albüm adı doğru yazılmış mp3 çok nadir.o nedenle herşey allak bullak.2000 parçayı kendi programından düzenlemeye kalksak yılları bulur.kısa bir yol yok mudur?

herşeye rağmen ses ve görüntü bir harika.ama ben buna depolama yapamadıktan sonra ne işime yarar 30 gb
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 74
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 9.497 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.