Şimdi Ara

Sağlığınızın kıymetini bilin (saç, diş ve göz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıllarca gecelere kadar Knight Online oynayarak gölzerimi,
    Abur cubur ve şekerlemeler ile dişlerimi mahvettim, aklım başıma geç geldi. Bunlar size 30'lu yaşlarda çok lazım olacak.

Bugün yapacağınız gereksiz şeyler ve yanlışlar hayatınızın dönüm noktalarını yaşayacağınız 30'lu yaşlarda size çok zorluk çıkarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dişim yamuk ve tel taktıracak param yok o yüzden fırçalamak bile istemiyorum

• gözler hala 576 piksel sapa sağlam göz bozulması genelde genetik oluyor sanırım ama yakından bakmıyorum ekrana belki ondanda olabilir dişlerin arka tarafında çürük var ama ön taraf sağlam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 3 Ekim 2016; 13:45:08 >
  • Saçı sıfıra vur takviye kullan.
    Gözlerin bozulması genetiktir, yaş büyüdükçe göz büyür ve odak noktası kayar, lazer gibi çeşitli şeylerle dūzelebilir.
    Dişleri de dolgu veya gereken neyse onu yap.

Böylece kafaya takıp sıkıntı yapmazsın.

• Ruh sağlığı çok önemli,ruh sağlığınıza dikkat edin.Gereksiz basit şeyler için kendinizi üzmeyin yıpratmayın.
    Bunu okb ye depresyona tutulunca çok iyi anlarsınız.
  • saç spreyi zararlı mı? Her sabah yıkarım saçlarımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymer77

saç spreyi zararlı mı? Her sabah yıkarım saçlarımı.

Zararlı dersem bunu tınlamayacaksın, ileride anlayacaksın zararını.
  • valkyon kullanıcısına yanıt
    Hocam takviye derken neyi kast ettiniz?

• death5454 D kullanıcısına yanıt
    Saçınız ile ilgili ne problemini varsa ona göre ilaçlar kullanın, ya da problemi bilmiyorsanız doktora görunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pit0N

quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymer77

saç spreyi zararlı mı? Her sabah yıkarım saçlarımı.

Zararlı dersem bunu tınlamayacaksın, ileride anlayacaksın zararını.

Tınlamaycağım demedim :)
  • markasi bilindik wax jole gibi seylere guvenebilirsiniz sac dokulmesi genetiktir bu maddeler sac koklerine islemez dogal olarak zararda vermez 43 yasinda bir abim kendimi bildim bileli jole wax alayini kullanir saclari benden gur :)

goz konusu buda genetik 11 senedir bilgisayari akrif kullaniyorum yeri geliyor 12 saat kullandigim oluyor ya dedim bi gidiyim doktora baktirayim adam dedi senin gozler benden saglam dedim fazla bilgisayar kullaniyorum oda istdigin kadar kullan bilgisayar kullanmak goz bozmaz gozu yorar dedi

dis konusu ise abi iste buda genetik malesefki bizim butun ailenin agizi insaat gibi dolgular kanal tedavileri kopruler

siz elinizden geldigince bakimli olmaya calisin erkegin makyaji saci ve sakalidir dokulecek giye joleden felan kacmayin cunku dokulecegi varsa zaten dokulecektir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: A. Yıldırım

Wax ve fön ile saçımı şekillendirir akşam da şampuan ile yıkarım.
    Sigara ve şeker kullanır günde 2 defa dişlerimi fırçalarım.
    Bilgisayarda işimi hallederim uyurum gözlerimi dinlendiririm.

Çok şükür sapasağlam.

Dh lanetine hoşgeldin buraya dedin ya artık hak getire

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 tane çürük var genetik hastalık göz bozulması da genetik butun ailede var şeker hastalığı var bide ilerde hepsi başıma gelecek ölene kadar organlarım beni idare etse yeter ama

• quote:

Orijinalden alıntı: back2back

markasi bilindik wax jole gibi seylere guvenebilirsiniz sac dokulmesi genetiktir bu maddeler sac koklerine islemez dogal olarak zararda vermez 43 yasinda bir abim kendimi bildim bileli jole wax alayini kullanir saclari benden gur :)

goz konusu buda genetik 11 senedir bilgisayari akrif kullaniyorum yeri geliyor 12 saat kullandigim oluyor ya dedim bi gidiyim doktora baktirayim adam dedi senin gozler benden saglam dedim fazla bilgisayar kullaniyorum oda istdigin kadar kullan bilgisayar kullanmak goz bozmaz gozu yorar dedi

dis konusu ise abi iste buda genetik malesefki bizim butun ailenin agizi insaat gibi dolgular kanal tedavileri kopruler

siz elinizden geldigince bakimli olmaya calisin erkegin makyaji saci ve sakalidir dokulecek giye joleden felan kacmayin cunku dokulecegi varsa zaten dokulecektir :)

Saçlarım döküldü demedim, zayıf ve sert bir hal aldı, hiç bir şey çare etmiyor. Östrojen yüksekse hiç bir şey dökmez o ayrı.

• quote:

quote:

markasi bilindik wax jole gibi seylere guvenebilirsiniz sac dokulmesi genetiktir bu maddeler sac koklerine islemez dogal olarak zararda vermez 43 yasinda bir abim kendimi bildim bileli jole wax alayini kullanir saclari benden gur :)

Saçlarım döküldü demedim, zayıf ve sert bir hal aldı, hiç bir şey çare etmiyor. Östrojen yüksekse hiç bir şey dökmez o ayrı.

saclari kazitmayi denedin mi ? bu yaz ben kendim 0 a vurdum saclarim ciktiginda boyle daha bi guzel cikti gibi geldi gozume dedim bana oyle geliyor sanirim ama etrafimdaki insanlarda farketti daha siyah ve daha guzel gorunmeye baslamis saclar

• quote:

quote:

quote:

saclari kazitmayi denedin mi ? bu yaz ben kendim 0 a vurdum saclarim ciktiginda boyle daha bi guzel cikti gibi geldi gozume dedim bana oyle geliyor sanirim ama etrafimdaki insanlarda farketti daha siyah ve daha guzel gorunmeye baslamis saclar

Müsait bir zaman olmadı, ohal yüzünden doğru düzgün izin alamadık :)

• yamuk olmasi curuk olmasindan daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: valkyon

Saçı sıfıra vur takviye kullan.
    Gözlerin bozulması genetiktir, yaş büyüdükçe göz büyür ve odak noktası kayar, lazer gibi çeşitli şeylerle dūzelebilir.
    Dişleri de dolgu veya gereken neyse onu yap.

Böylece kafaya takıp sıkıntı yapmazsın.

hocam ben miyopum, diyelim lazer oldum, ileride bir daha çıkar mı miyop?
  • knight demeyin bana abi. gençliğimi yedi yemin ediyorum. en son itemleri yakıp oyunu bıraktım sonrasinda anca üni kazanabildim. epey yıllar geçmiş saka bi yana

• Şu an 26 yaşındayım.

Kanal tedavileri + kaplama + implant + diş teli = 8 bin para gidecek.

Gözler de bozulmaya başladı. 1 yıldır Gunnar gözlüksüz PC ve telefon kullanmıyorum. Eskiden kullansaydım belki bozulmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 3 Ekim 2016; 18:29:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.