Şimdi Ara

Dark A9745 mi, R9740 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dalgınlıkla, A ve R modellerine dikkat etmeyip, A9745BK modelini aldım. Klavyenin de etkisiyle.

Yalnız şimdi farkediyorum ki, R serisinde sanki daha güçlü bir işlemci var ve tüm diğer özellikleri aynı. Doğru mudur?

Ve de R tabletin yalın fiyatı da daha yüksek.

Şimdi A olanı satmak, yerine R olanı almak mantıklı mıdır? Yoksa yeni modellerde mi R serisine geçeyim?

Yardımcı olursanız sevinirim :).

• MORATORYUM M kullanıcısına yanıt
    Hocam dark'ın a serisi allwinner işlemcili r serisi ise rockchip işlemcili... a9745 allwinner a31 işlemcili diğeri de rockchip rk3188 işlemcili... İlkinin işlemcisi daha güçsüzken grafik işlemci birimi daha güçlü, diğerinde ise tam tersi bir durum sözkonusu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin misiniz?

Bana sanki öteki cihazın ekran kartı da daha güçlüymüş gibi geldi????

Üstelik pili daha güçlü?
  • MORATORYUM M kullanıcısına yanıt
    PowerVR gpu'yu mali'ye göre daha güçlü. Pil r9740'ta evet daha büyük. Mantıken daha fazla gider. a31 işlemci daha fazla pil tüketiyor olabilir hem de daha küçük pili var mantıken r9740 daha çok ğil ömrü sunar. Ama varsayım bunlar gerçek hayatta ne olur bilemem...
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    bende sıfır 3188 var cubenin 9 " harika satıyorumda 410 tl ye ama 10" vardı retiian ekran mesala donma oluyordu tablette duraklı çalışıyordu bu ise cube 39 gt harika 410 tl sıfırdır lenova k-900 telefonda vardır
  • R9740 ta pil daha yüksek bence R9740 tercih sebebi olmalı gpular arasında çok fark yok ikiside tüm oyunları rahatlıkla oynatabilecek güçte
  • Şu an bende cihazı almak üzereyim ikisi arasında düşünüyorum.
    (aslında birini aldım. :) ama elime ulaşınca geri verip diğerinide alabilirim)
    Aşağıdaki Teste bakabilirsiniz.

RockChip RK3188 Quad-Core vs Allwinner A31 Quad-Core
    RockChip 36 FPS vs Allwinner 48,5 FPS

Not : Mesaj tarihini henüz gördüm :) ama yinede silmiyorum ürün hala satışta alacak arkadaşlara yardım olsun.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degenerated -- 12 Ocak 2014; 19:27:15 >

• DARK Evopad 9740 ı aldığım güne lanet olsun
    15 dakika önce parça parça ettim!
    Wifi modemi keisnlikle sorunlu ve asla düzelmiyor.
    Modemin 80cm dibinde oturmama rağmen bağlantı 5 dakikada 1 gidiyor.
    En güncel sürümünü yüklememe rağmen herşey yavaş çalışıyordu.

Son dakikada sinir krizi geçirdim.

Akabinde bu konuyada yazdım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_76093414/f_//tm.htm#94005432

DARK akortek firmasına aitmiş onların ürünlerinden uzak durucam artık.

sevgiler.
  • hayırlısı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.