Şimdi Ara

WD HARİCİ 320GB KİTLENME PROPLEMİ!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • terribilis (3 mesaj) mozkan1987 (2 mesaj) A.SAYGILI (1 mesaj) hrnayn (1 mesaj) revenger11 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> WD HARİCİ 320GB KİTLENME PROPLEMİ!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    203 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba bende 320gb taşınabilir hdd var ve içinde filmler var önceden böyle bi şey yoktu.pc me takıyorum hdd mi ama pc kitleniyor bazende interneti kesiyor bundan bir türlü kurtulamadım.ama laptopa takınca hiç bir proplem olmuyor rahatlıkla kullanıyorum anlamış değilim pcdemi virus var diyorum ama pc yede format attım hemde tarattım bana yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.

|
    |
  • Binbaşı
    1741 Mesaj
    psu kaç watt
    |
    |
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Anakartın gücü yetmediği zaman böyle sorunlar çıkar genelde. Billdiğim kadarıyla WD 2.5 ich HDD'de Y kablo yok. Yani tek usb'nin gücü HDD'yi çalıştırmaya yetmiyor olabilir. Eğer imkanın varsa Y kablo ile bi dene...
    |
    |
  • Binbaşı
    1292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mozkan1987

Anakartın gücü yetmediği zaman böyle sorunlar çıkar genelde. Billdiğim kadarıyla WD 2.5 ich HDD'de Y kablo yok. Yani tek usb'nin gücü HDD'yi çalıştırmaya yetmiyor olabilir. Eğer imkanın varsa Y kablo ile bi dene...

Kesinlikle
    Ön usb'den usb'yi takıyorsan.
    Birde arka usb'lerden birinde dene
    |
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar arka tarafa takmayı denemedim ama 1tb 7200 devirli var proplem yok tıkır tıkır önceden yoktu bu 320gb olanda anlamış değilim bide arkaya takarak deneyim bakalım..
    |
    |
  • Teğmen
    161 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: terribilis

Arkadaşlar arka tarafa takmayı denemedim ama 1tb 7200 devirli var proplem yok tıkır tıkır önceden yoktu bu 320gb olanda anlamış değilim bide arkaya takarak deneyim bakalım..

1TB olan HDD harici güç kaynağı ile çalıştığı için bir sorun olmaz. Ama 2.5 inc'ler elektriği usb'den alır.
    |
    |
  • Yarbay
    2605 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: terribilis

arkadaşların dediği gibi Y kablo ile dene, ayrıca proplem değil, problem.
    |
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tamam arkadaşlar teşekkür ederim arkadaki usb girişine taktım ve PROBLEM kalmadı saygılarımla...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,202
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.