M

Çavuş
19 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
362576 Gün Cezalı
357274 gün 2 s. 52 dk. kaldı
Gönderileri
ben dh üyeliğimi silme istiyorum ama bir türlü yapamadım. pm attığım modlardan da bi ses çıkmadı. üylik silmek bu kadar mı zor. bu mesajımı okuyan bir mod yada admin neyse artık silsin benim üyeliğimi. yada bilen biri yardımcı olsun lütfen.
onlar kurdukları takımın omurgası, olmazsa olmazlarıydı. klüpteki öğrencilerini, ailelerini arkalarında bırakıp dönülmez yola gittiler. vatan toprağını kanları ile sulayan beşiktaşlı şehitlerimiz onlar.

gitmeyebilirlerdi, bazıları gibi işgal takımlarıyla maç yapıp onların çay partilerine de katılabilirlerdi. ama biliyorlardı ki zaman top oynama zamanı değil cenk zamanıydı.

18 mart çanakkale zaferini kutllamaya hazırlandığımız şu günlerde hayatını vatan uğruna kaybetmiş olan tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

Baysak‚ önceki akşam İzmir Balkan Dernekleri Federasyonunun yemeğine katılan Erdoğan'a kendi bayraklarının Fenerbahçe bayrağına benzediğini hatırlatarak‚ ''Sayın Başbakanım Fenerbahçeliler'den şikayetçiyiz. Bizi dinlemiyorlar ama sizi kesin dinlerler. Bizim bayrağımız Sarı-Lacivert. Bazı vatandaşlar bizim bayrağımızı Fenerbahçe bayrağına benzetip söküp alıyor. Sonra da bize teşekkür ediyorlar. Buna bir çözüm bulun, gerekirse Fenerbahçe bayrağını değiştirsin'' dedi.

kaynakhttp://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/8427958.asp?gid=229&sz=22592
TRABZON BAŞKANI GÖKDENİZ KONUSUNDA RUBİNA KAZAN TAKIMIYLA HER KAONUDA ANLAŞTIKLARINI İFADE ETTİ. BU NEDENLE DE GÖKDENİZİN BEŞİKTAŞ MAÇINDA SAHADA OLMUYACAĞINI SÖYLEDİ.

kaynakhttp://www.sporx.com/futbol/superlig/102535/

şampiyon olmamız engellenemez.
ben bir beşiktaşlı olarak fenerin yarı finale kalabileceğini düşünüyorum. üstelikte daha rakibi kim onu bile bilmeden. şampiyonlar liğindeki ilk 8' e kalan bütün klüpler az çok başarıyı tatmış, yakalamış klüpler. ama fenerbahçe avrupada başarıya aç. futbolcuları amatör ruhla oynuyor. başarı için ilk kural bu bence. hepsi sadece avrupaya odaklanmışlar. üstelik iyi bir kadro ve güzel futbol var. lafın kısası eğer bir takım çeyrek finale kalabilmişse finale kadar da çıkabilir demektir.
arkadaşlarım dostlarım, xp için beşiktaş teması arıyorum. paylaşımlarınız için şimdiden müteşekkirim.
arkadaşalr, kız arkadaşım dizüstü bir bilg. almayı düşünüyor. dizüstü bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz ve hangi model daha kullanışlıdır szce. şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar sony ericson'un sitesinden e-mail yapılandırma ayarlarını almak istedim ama data menüsü dolu kullanımayan ayarları silin mesajı çıktı. nasıl silicem nasıl bulucam o dosyayı. yardımcı olursanız sevinirim.
arkadaşlar bu telefonu dün satın aldım. şuan itibariyle gayet memnunum. yalnız bir iki sorum olacak.

1- melodi ve oyun yükleyebileceğim bildiğiniz kullanışlı güzel bir site var mı?

2- telefona proğram kurulabilir mi? öyleye netür proğramlar kurabilirim.?
arkadaşlar linkteki telefonu almayı düşünüyorum. sizce nasıl. önce forumdaki arkadaşlara danışmak istedim. sonradan kötü bir süprizle karşılaşmak istemiyorum. telefonun fiyatı gayet makul. ayrıca 3g, artırılabilir hafıza, radyo, mp3 gibi birçok özelliği var.

bir diğer sorumda 3g ile ilgili. 3g özelliği varmı diye bakınca umts yazıyor. bu konuda bilgisizim. nedir umts. birde hpds'ydi yanılmıyorsam bu ne anlama geliyor. şimdiden teşekkür ederim.
Hakkında
Forum İmzası:

dönüp baktığımızda sağlamasını yapmak için yürüdüğümüz yola
her adımda bir umut fazla koyduğumuzu gördük
sevdamızı tekrara tekrar böldük, her işlemde 1 gördük 9 gördük 0 gördük 3 gördük
doğduğumuz günden itibaren geleneğimizin gölgesinden geleceğe BEŞİKTAŞLILAR olarak yürüdük.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 156
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.309 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.