Teğmen
12 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar hangi server da olduğunu bile hatırlamadığım, 74 lvl karakterim vardı şimdi alıcak birisi çıktı şansıma, üzerinde 30 gb item vardı.Fakat oyuna 1.5 yıldır girmiyorum.Ayrıca oyun el değiştirmiş sanırım eski ıd ve passwordumla yeni sisteme giremiyorum.Gamefirsten şifremi değiştirdim.Sonra yine denedim olmadı , en sonunda yeni sistemde (sanırım mgame ) yeni hesap açtım oyunu indirdim oyuna da girmiyor eski hesabımla ne yapmam lazım,o karakter gitti mi yani ? Acil olarak cevaplarınızı bekliyorum .
Merhaba arkadaslar laptop üzerine sıvı döktüm.1 gün boyunca laptop açmadım sonra açtım hiç problem yoktu fakat ethernet kablosunu takınca ışık sabit olarak yanıyor ama kablo bağlı değil diyor laptop, ayrıca başka kablo ilede denedim.Windows 7 kullanıyorum laptop hp pavillion dv6000 serisi eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.Başka hiç bi problem yok pc de birde wireless de çalışıyor ama universite ortamında oldugumdan arkadaslardan wirelessle baglanıyorum suanda kota sınırlı olunca bu sorunu cozmem gerekıyor en kısa zamanda yardımcılarınızı beklıyorum.
Merhaba arkadaşlar, yaklasık 2 haftadan beri windows7 kurdum bilgisayarıma o zamandan beri internetim düzenli olarak 1-2 saate bir kesiliyor fakat sunuda söyliyim ethernet kartımı yenıleme windows guncellestırmelerı fıx programları firewall kaldırma vb herseyı denedım ve ayrıca xp kuruluydu 2 hafta onceden onda hıc problem yoktu ınternetım hıc kesılmıyordu.Bu konu hakkında yardımcı olabılıcek arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum :).
Merhaba arkadaslar karus'um howling sword açabiliyoruz yani 70 master buglu değil demi açılabiliyor mu diye sorıcaktım şimdiden teşekkürler :).
Arkadaşlar ilk defa archer kullanıyorum ,acaba 70 skili seri olarak kullanılıyorumu aradım bulamadım o yüzden açtım konuyu şimdiden teşekkürler açtırmak pahalı olduğu için soruyorum bu soruyu:))
Arkadaslar bu konu hakkında cok yazı okudum ve forumda arastırdıgım kabloyuda aldım denedim.Fakat bir türlü ses problemini halledemedim.Lcd modelimi ve laptop modelimi konu başlığımda belirttim.Laptopum cok eski ama vga aracılıgı ile görüntüyü gayet güzel şekilde aktarabiliyorum.Ses aktarması için aldığım kablonun bir ucunu kulaklık kısmına doğru sekılde dıger 2 ucuda audıo ın e kırmızı ve beyaz şekilde taktım.Ayrıca kırmızı beyaz olan her yerede denedım kabloyu yıne husran sonuc. Sonra benım vga taktıgım yerın tam yanında audıo yazıyordu orada tek giriş vardı beyaz ve kırmızı ucunuda denedım biraz kabloyu elımle oynatarak ses cıkardım ama ses bi alcak bi yuksek ayrıca elimi cektıgımde ses yıne gidiyordu sanırım oradan ses cıkısı alıcam orası için nasıl bi kablo lazım yardımcı olursanız cok sevinirim.BU YAZIYI BASTAN SONA OKUYAN VE YORUMLAYAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
Çarın tüm bilgileri mevcuttur.Çar logosdadır ve orc warriordur.Çardaki itemler:
Göğüslük ve donluk +5 rebirth Shell
Kolluk ve ayaklık +5 rebirth Chitin
Kafalık +1 rebirth Shell
Wariror dd +1 rebirth
Rebirth +1 Avedon
Rebirth +1 Raptor
Old bronze belt
Old opal earring +0 dual
Old diamond ring +0 dual
Waklyre Set Hp basılı ayrıca Daha basılmamıs walkyre helmet.
Chitn +1 rebirth donluk ve +1 rebirth shell kollukda vardır.
Çarda 2k np vardır yok denılebılır kısaca.
+8 undy set vardır.Scream acıktır.
70 master itemleri mevcuttur.Fakat bugda oldugundan verılememıstır.
Innde ıvır zıvır bulunmaktadır.Bide 20m vardır.
Ve carda su an ıtıbariyle 314 saat platinium premium bulunmaktadır.
Questler daha kesılmemıstır.
İrtibat için :
Tel:0506 937 01 17
Msn:tepegozersin@hotmail.com
ACİL SATILIKTIR.SADECE 1 GUN CAR GITMEZSE CARI BOZUP GB CAFEYE SATICAM.

FİAT 200 TL NAKİT DUSUNUYORUM.COK OLMASADA PAZARLIK PAYI VARDIR.
Merhaba arkadaşlar,10-15 dk da bir dc alıyorum,logosdayım.Aynı sorunu yasayan varmı acaba?
Merhaba arkadaslar,çar askıda kaldı yazısı geldıkden sonra ok dıyorum dırek dc verıor. 30 dk dır denıorum.Şimdiden tesekkurler.
Merhaba arkadaslar kombo ıcın hepsi +8 olarak düşünün;
1-Avedon(bunu düşünüyorum)
2-Exp. İron Impact
3-Exp. Raptor
4-Giga
5-Exp. Mirage
6-Hell Breaker
Bunlardan hangisini kombo için önerirsiniz.Şimdiden tüm yorumlar için teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 268
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.272 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.